Wpis z mikrobloga

@polaczyna: Jestem prostym graczem, jak widzę tak jednoznaczną odpowiedź to nie szukam drugiego dna. Jak R* wyda RDR2 na PC to spoko, uznam że zmienili zdanie. Ale chyba bym nie mógł czekać na coś co nie jest w ogóle potwierdzone.

Jak dla mnie mogliby wydać grę na PC, tak aby każdy mógł się zapoznać i nie było podziałów, ale jak nie wydadzą to też mi wszystko jedno.
@polaczyna Serio myślisz, że Rockstar zignoruje taką możliwość zarobku na PC? xD GTA V wyszło rok po premierze na konsole i mogę się założyć, że RDR2 wyjdzie w takim samym odstępie czasu. Rockstar lubi robić kase (GTA V przez tyle lat świetnie się sprzedawało, głównie na PC) i nie mieści mi sie w głowie, żeby mieli ograniczyć się tylko do konsol.
@duzeelobenc RDR wyszlo w 2010 roku, dwa lata wczesniej byla slaba premiera GTA IV (którą z resztą bardzo lubię). Po sukcesie GTA V Rockstar ma wystarczająco pięniedzy na robienie dopracowanych gier, (przy okzaji przyzwyczajając się do zarabiania fajnych pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º)), a że ostatnio nic nie wypuścili, to dlaczego mieliby teraz wypuszczać RDR2 tylko na konsole? Nic ich nie ogranicza.
Szkoda, ze nie odniosłeś się do reszty wypowiedzi.


@zielona_rzaba: Ale do czego mam się odnieść? Sam dev oficjalnie stwierdził że RDR2 wychodzi tylko na X1 i Ps4. Seria Red Dead zawsze była pod konsole, więc nie wiem po co te spekulacje. Rynek gier AAA jest zależny od tych słabych konsol, czy tego chcesz czy nie.