Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile zapłacić dziewczynie na sponsoringu?
Pytanie może głupie, może mondre ale realne. Laska 10/10, studentka 3 roku, umalowana wygląda jak prawdziwa #korpobitch, bez makijarzu i w dresach jak #szaramyszkadlaanonka (ale nie dla psa to ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Dostaje 1k miesięcznie za wyłączność plus 300-500 na spotkaniu plus kasa ekstra za udziwnienia typu przyjedź do Gdańska bo jestem tam na parę dni. Średnio w miesiącu dostaje 2- 2.5k
Nie liczę restauracji, hoteli, ciuchów etc. Z tym wszystkim pewnie było by ok 4k

Dużo? No tak kurde nie do końca, rozmawiając z paroma znajomymi słyszałem o kasie rzędu 4-7k (a nawet więcej) + dodatki. Żeby było śmieszniej chłopaki płacili dziewczynie taką kasę i jeszcze ona potrafiła mieć humorki typu dzisiaj boli mnie głowa, gdzie ty mi go wkładasz #pdk i inne dziwne historie.
"Przerobiłem" już kilka takich dziewczyn i ta "zarabia" najlepiej z ich wszystkich, ale ja też dostaję najwięcej.
I w czym problem? Nie chce żeby mi ją ktoś sprzątnął, ona nie narzeka, oczywiście jak każda liczy na coś więcej ale już jej to jasno wytłumaczyłem, że nigdy to nie nastąpi (mam żonę, dziecko i normalne życie). Prewencyjnie płacić jej więcej? Wiem że jedna osoba z mojego otoczenia chciała ją podkupić ale rozwiązaliśmy to po dżentelmeńsku. Obawiam się że taka sytuacja się powtórzy i skończy się rumakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
  • Odpowiedz
Bait, nie bait - coraz lepiej zauważam że ślub i posiadanie potomstwa to najgorsze co można zrobić a bycie przegrywem to w sumie taki trochę wygryw. Jesteś se taką żoną, poświęcasz czas i nerwy na pielęgnację związku, zepsułaś ciało by wydać facetowi dzieciaki a on się puszcza a inni mu przyklaskują.

Pieeeerdzielę, nie warto. Nic nie warto. Zbyt duże ryzyko.
  • Odpowiedz