Wpis z mikrobloga

Cześć.

Przez jakiś czas nie wrzuciłem żadnego skanu, ale spokojnie, nie poddałem się i coś tam co jakiś czas wrzucę ;)

Aktualnie nie mam za dużo wolnego czasu, ale jak się znajdzie chwila, to pobieram kolejne skany z neta (głównie z chomikuj, z innych stron internetowych oraz z dysków Google), jak będę miał już pewność, że już mam wszystko co się da, to zacznę skanować, to co mam w swoich zbiorach.

*

Dzisiaj zrobiłem skany płyt, głównie z KŚG, niestety kilku płyt mi brakuje, mam je gdzieś w domu, ale nie wiem gdzie, jak znajdę je i będę miał czas, to zrobię kolejne skany. Skany płyt KŚG 2000, 2001, 2002

*

Co do skanów czasopism, to ktoś mi podrzucił link do skanów z CD-Action i ogólnie informacje, że:

- Na płycie dołączonej do numeru 04/2016 (254), znajdują się skany z lat 1996-2004, ten numer czasopisma był wydaniem na 20-lecie CDA.

- Na płycie dołączonej do numeru 04/2018 (280), znajdują się skany z lat 2005-2007, ten numer czasopisma był na 22-lecie CDA.

*

Załączyłem do tego wątku skan płyty 1/2000 z Świat Gier Komputerach (nazwa brzmi bardzo podobnie do Komputer Świat Gry, ale to nie jest to samo), jakby ktoś chciał coś z tej płyty, to pisać. PEŁNA LISTA ZAWARTOŚCI PŁYTY. Moim zdaniem najciekawsze na tej płycie są dodatkowe auta do gry Need For Speed 3 Hot Pursuit z 1998 roku, Polonez, Lublin i Peugeot 206/306/406.

*

#skany #gry #staregry #needforspeed #nfs3 #nfs
krykoz - Cześć. 

Przez jakiś czas nie wrzuciłem żadnego skanu, ale spokojnie, nie ...

źródło: comment_nbTOVKv75PRMQe3d0oIk3yXjowXVFXU2.jpg

Pobierz
  • 4
@krykoz: Kurcze fajnie by bylo. Pamietam jeden utwor ktory strasznie mi sie podobal z kacika demoscenowego, bodajze nazywal sie "fantasy.mp3", ale nigdy nie udalo mi sie go znalezc online