Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, Miraski!

Jako, że @wykop oficjalnie już ogłosił, że odbędzie się #wy i pierwsze kroki zostały poczynione - czas zorganizować nocleg!

Dzięki dużej pomocy @m__z - ogłaszam, że wraz z @nowik ten wpis będziemy nocować wspólnie!

Postanowiliśmy, że tym razem zanocujemy w Fusion Hostel przy ulicy św. Marcin.

Koszt - 30zł/os za dobę(iod osoby). Nocujemy 2 doby, tj. piątek/sobota oraz sobota/niedziela - więc koszt 60zł.

Wołam następujące osoby, które zaplusowały ten komentarz, który tyczył chętnych na wspólny nocleg:

0) @Saute + 1
1) @Jormungand
2) @lubie-sernik
3) @Apollo_Vermouth
4) @Mustafek
5) @SunnO (to jak?)
6) @BzdziagwaLujka
7) @szymonl
8) @Theia
9) @krzesimir
10) @Krx_S
11) @cofko
12) @Stopa_Stefana
13) @bylejaka
14) @Scyzorro83
15) @dumlix
16) @gorush
17) @wielka_glowwa + 1 osoba

Ponadto, poza wpisami - gdzieś przemykali:
19) @MasterSoundBlaster
20) @bylejaki
21) @Zazdroscisz
22) @mandrake13
23) @kptant
24) @busz_menka
25) @KredaFreda
26) @adios
27) @oboe-vol2
28) @Wozyack
Jako, że nie zostało dużo czasu - bardzo zależałoby mi na tym, aby szybko się zorganizować - kwota jest niska, także jeżeli możliwość - chciałbym zgodnie z tracycją mianować Skarbnikiem imprezy osobę, która jest najbardziej z nas wszystkich odpowiedzialna, piękna i przepyszna #pdk, czyli Pana @idol89

Proszę w tym wpisie zdeklarować się kto jedzie na 100% i będziemy zbierać pieniądze.(szczegóły w PW).

___________________________________________________________________________________________________

Wyjazd:

Jako, że w tym roku podobno ma być sporo atrakcji już od piątku i udało się ekipie Krakowskiej uzyskać dzień wolny w piątek - postanowiliśmy, że wyruszamy tym razem z KRAKOWA o godzinie 8:23 i przyjazd godzina 14:30.


Także chyba tyle. Proszę o potwierdzenie chęci na wspólny nocleg, bo muszę dograć szczegóły ostatecznie z @m__z - 3 dni.

#wy #wykopparty #zlotfanowidola #bydloontour
  • 83
@Saute: tak jak pisałem wcześniej, prawdopodobnie zawitam dopiero w sobotę i w niedzielę będę musiał w miarę na czas wracać więc nocleg ogarnę we własnym zakresie w tej sytuacji. Wypokparty wypada w najgorszy weekend dla mnie (najkrótszy) więc w piątek kończę o 22 i w poniedziałek idę na 6 :| Próbuję ugadać wolny piątek ale kiero ma muchy w nosie więc może trochę to zająć.