Wpis z mikrobloga

SZANOWNE MIRKI I MIRABELKI
Rzadko kiedy udzielam się na innych tagach ale sprawa jest dosyć poważna. Otóż na wykopie jest pewna grupa użytkowników która sobie przesiaduje pod tagiem kononowicz (specjalnie nie chcę tagować, zaraz dowiecie sie dlaczego). Konon jest jaki jest, ale daleko mu do do patostreamów pod jakie szanowna @Moderacja #moderacjacontent #moderacja próbuje podczepić nasz tag. Oświadczam i ośmielę się też wypowiedzieć za użytkowników naszego tagu, że NIE OGLĄDAMY ŻADNYCH RAFATUSÓW, MAGICALÓW I INNEJ PATOLOGII, A PATOSTREAMAMI GARDZIMY . Kononowicz to vloger który nie pije alkoholu, a przynajmniej nie na filmach a tym bardziej na streamach, ani też żaden uczestnik tych streamów. Nikt nikogo nie bije, nikt nie wzywa policji, w skrócie nie jest to typowy patostream. Owszem, konon ma taką trochę wiejską mentalność i jest biedny ale czy każdy prosty i biedny człowiek to patologia? Nie sądzę. Konon to specyficzny youtuber i tyle. Zwracam się teraz do użytkowników wykopu z ankietą. Mam nadzieje że opinia użytkowników zmieni postrzeganie moderacji.
#pytanie #kiciochpyta #ankieta #pomocy #youtube #polskiyoutube #patostreamy

Czy tag kononowicz powinien należeć do patostreamów?

  • Tak 27.5% (28)
  • Nie 63.7% (65)
  • Nie mam zdania 8.8% (9)

Oddanych głosów: 102

  • 8