Wpis z mikrobloga

Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie tylko.

Religii właściwie udało się przekonać ludzi, że istnieje jakiś niewidzialny człowiek, który żyje w niebie, obserwuje wszystko co robisz każdej minuty i każdego dnia! Ma listę 10 rzeczy których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce: pełne ognia, dymu, swądu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś żył i cierpiał, palił się i dusił, krzyczał i płakał przez całą wieczność, aż do końca czasu.

Ale on cię kocha! On cię kocha i chce twoich pieniędzy. Bo mimo że jest wszechmogący, doskonały i wszechwiedzący, to jakimś cudem zawsze ma problemy z kasą.

#bekazkatoli #gimboateizm #heheszki
Pobierz prawarekasorosa - Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie...
źródło: comment_ODBPHsaEGBSGz2ahDdXYvEbjSsCcCD56.jpg
  • 121
@prawa_reka_sorosa: wojujący ateista jest tak samo głupi jak wojujący fanatyk religijny. Dziś ateizm stał się nową religią a ty widzę jesteś jej misjonarzem i prowadzisz tu jakieś rekolekcje nawracające na twoją nowa religię.
Ludzie myślący i wykształceni, którzy ukończyli coś więcej niż gimnazjum wiedzą, że religia jest pewną koncepcją filozoficzną i widzą, że twój mem jest po prostu głupi bo zrobił go ktoś kto nie ma pojęcia o podstawach tej filozofii
@JAI2L9LAD to wyjdź z domu, wyłącz Internet i tam ludzi nawracaj, Ty myślisz że postami i kilkoma komentarzami coś zmienisz?

Ten kretyn co własną żonę jak świnie na targu pokazał w negliżu, kilka tygodni temu, szkoda że on siebie nie pokazał. Cała ta wasza walka tutaj z katolikami kończy się gdy trzeba by było mamusi i tatusiowi powiedzieć, lub komukolwiek z rodziny, strach was zje A presja społeczna wysra i tyle z
@v1lk po co skoro w internecie łatwiej. I w ogóle nie mów mi jak mam żyć. Jak będę miał tak i wpływ na państwo jak kościół wtedy będziesz mi mógł sugerować jak żyć. U mnie w rodzinie wszyscy wiedzą i wiedzą też że jak zaczną temat ze mną to im braknie argumentow.

Strach to jest przyznać się przed światem że wierzy się w bajki i na siłę brnac w to dalej.
@JAI2L9LAD bajki to są inne kategorie, a wiara to wiara, ale jak pisałem wyżej widać jesteś za malutki żeby to zrozumieć i oby w życiu nie przyszedł moment że będziesz krzyczeć o pomoc w tłumie A nikt nie przyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

W Internecie łatwiej? Raczej przez Internet wpływ chcą wywrzeć same lamusy społeczene które w normalnym życiu za wiele nie mają, i mieć nie będą.
Krzycz
@v1lk właśnie wygrałeś konkurs na najglupszy cytat roku xD

bajki to są inne kategorie, a wiara to wiara


XD

Jeśli będę wołał ludzi a nie Boga to na pewno się ktoś zjawi.

No i właśnie Twój argument stał się inwalida gdyż młodzi ludzie więcej czasu spędzają w internecie a ponad 50 procent w Polsce nie wierzy w Boga i odchodzi od kościoła. Starzy którzy nie mają internetu wciąż są na tyle głupi
@JAI2L9LAD młodzi to kto, dzieci 20lvl-? To nie ludzie, jeżeli nie pracujesz nie nosisz nic do społeczeństwa, więc co byś nie robił i tak nikt się z tym liczyć nie będzie (σ ͜ʖσ)

Poza tym, ze mnie możesz śmiać się do woli, mam swój stosunek do Boga i wiary i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie płacz kilku dzieci w internecie
Dziś ateizm stał się nową religią a ty widzę jesteś jej misjonarzem i prowadzisz tu jakieś rekolekcje nawracające na twoją nowa religię.


@solo_ta: Jestem ateistą od plus minus 10 lat. A na ateizm nie da się nawracać, ateizm to po prostu odrzucenie stanowiska tekstów jako że Bóg istnieje. Ludzie sami muszą dojść do tego czy ich wiara w Boga jest uzasadniona.

Ludzie myślący i wykształceni, którzy ukończyli coś więcej niż gimnazjum
@Lipathor ależ oczywiście, mówię w imieniu kilku milionów ludzi, pewnie (σ ͜ʖσ) piątka dla Ciebie za logiczne myślenie.

A tak na poważnie, to czepianie się słówek, niezrozumienie tekstu pisanego oraz mielonego to chyba jakiś priorytet waszej grupy prawda? Po tym chyba można was poznać, w sumie nawet by pasowało. ()
@prawa_reka_sorosa:

Bóg to mafiozo który grozi mi pobiciem, jeżeli nie zapłacę mu za ochronę

A Czy sędzia skazujący mordercą na karę więzienia to mafioso?

Bóg ustalił pewne prawa dla naszego dobra, a nie po to żeby Ci utrudnić życie. Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż. To są dobre prawa.

I tak jak każde prawo musi być przestrzegane, a za jego nieprzestrzeganie jest kara. Tak to działa w każdym państwie, chyba zauważyłeś?
Bóg ustalił pewne prawa dla naszego dobra, a nie po to żeby Ci utrudnić życie.


@dendrofag: Oj nie, ja trafie do piekła za sam brak wiary w Boga i jego zasady. Zaden sąd na ziemi nie wyśle mnie do wiezienia, tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ nie wierze ze istnieje.

Mafiozo tez chce dla mnie dobrego. Nie chce żeby ktoś mi spalił sklep, wiec zaoferował mi ochronę przeciwpożarową za niecałe 100zl na