Wpis z mikrobloga

Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie tylko.

Religii właściwie udało się przekonać ludzi, że istnieje jakiś niewidzialny człowiek, który żyje w niebie, obserwuje wszystko co robisz każdej minuty i każdego dnia! Ma listę 10 rzeczy których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce: pełne ognia, dymu, swądu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś żył i cierpiał, palił się i dusił, krzyczał i płakał przez całą wieczność, aż do końca czasu.

Ale on cię kocha! On cię kocha i chce twoich pieniędzy. Bo mimo że jest wszechmogący, doskonały i wszechwiedzący, to jakimś cudem zawsze ma problemy z kasą.

#bekazkatoli #gimboateizm #heheszki
prawarekasorosa - Religia to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. Pomyślcie...

źródło: comment_ODBPHsaEGBSGz2ahDdXYvEbjSsCcCD56.jpg

Pobierz
  • 121
@JAI2L9LAD wystarczy że przeglądne twój profil, konto masz tu tylko po to by wyrzucać z siebie uczucia z którymi sobie nie jesteś w stanie poradzić, a to że już w ogóle nic nie jesteś w stanie zrobić w kategoriach społecznych to już wisienka na torcie która powoduje twoje toksyczne podejście ()

@prawa_reka_sorosa mówią że Bóg bo tylko on ma moc tworzenia światów, ale w biblii jest
@JAI2L9LAD problem społeczny masz w profilu, poza hejtem i pluciem w każdą ze stron nie wnosisz tu zupełnie nic .

A twoje czepianie się i brak argumentów tylko utwierdza mnie w fakcie że jesteś jak każdy inny prostak, pusty w środku z wielkim ryjem.

Oceniać zachowanie, a oceniać osobę to dwie różne rzeczy, ale musisz mieć przynajmniej dowód osobisty by to zrozumieć, a jak narazie to wydaje mi się że nawet świadectwa
@JAI2L9LAD stwierdzić że jesteśmy sami we wszechświecie nikt nie chce, bo przecież prawdopodobnie są ufoki bo jak że by miało nie być, ale już wiara w Boga i przypuszczenie że jest to takie straszne przestępstwo ()

Zachowujesz się jak b ys nie mógł wyjść z kościoła, mam na myśli opuszczenie swojej parafii, odciąć się od tego i mieć spokój to dlaczego tego nie zrobisz?

Jak każdy