Wpis z mikrobloga

@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: tru, byłem też :)

Co ciekawe, mówię: XS + XS Max, xs 64gb a max jakikolwiek. Pan do mnie, że maxów już dawno nie ma.
Kolega za mną z prośbą, żeby sprawdził czy jeszcze jest

I #!$%@? znalazł jeszcze jednego srebrnego 64GB xD Ehh, ale że ja tylko do pracy potrzebuje, to nie robiłem inby, wystawie im jedną gwiazdke na googlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: Z watcha zrezygnowałem osobiście - zaraz ma wyjść esim, a z esim wprowadzą wersje GSM, która ma dla mnie większy sens. W zasadzie od kiedy wprowadzili apple pay to czasem wychodze bez telefonu z domu, zegarek i elo - a jak będzie jeszcze telefon to tym bardziej XD
@Rabusek: I powiedz mi kolego drogi, jak z placeniem skoro nie mam przy sobie telefonu to jak przechodza transakcje zbilzeniowe skoro sam zegarek nie ma netu. Jakim cudem wie ze jeszcze mam cos na koncie w banku itp...?
@muak47: A jak działa zbliżeniowy czip w karcie? Masz tam internet? Nie, tak samo działa czip nfc w telefonie

Nie wiem, jak nie wprowadzą to z niemiec kupie. Chce GSM, bo praktycznie pozwala zostawić telefon w domu i o nim zapomnieć jak chcesz szybko wyjść do sklepu.
@muak47: Żadne, w t-mobile jest taka usługa, ale trzeba ręcznie aktywować jedną lub drugą kartę.
@Rabusek: Nawet jeśli wprowadzą w Orange esim w tym roku, to wątpię, żeby działało to z apple watchem kupionym w Niemczech, chociaż byłoby fajnie.