Wpis z mikrobloga

@Janek_z_Pakowni: Korzystając z okazji, że mogę się do czegoś przyznać, bo dw i tak nie działa, to opowiem pewną historyjkę pokazującą jaką mendą był, a w zasadzie to nadal jest niejaki Adamb_2006 (zresztą nie tylko on) i jak cudownie działali tamtejsi moderatorzy. Jakieś 1,5 roku temu utworzyłem nowe konto z komputera na którym NIGDY W ŻYCIU nie logowałem się na dw i z IP hotspota w telefonie pod którym też nigdy
@marczewski: nic nowego XD W ogóle SUPER MODERATORZY (SUPER XD) byli jakoś kontrolowani przez Remka? To, co się tam wyczyniało (co ON wyrabiał) przechodzi ludzkie pojęcie. Mnie nawet nie dali wytłumaczyć ŻE PRZEJĘLI MI KONTO, każda próba mojego wytłumaczenia, że to nie byłem ja, kończyła się od niego banem. Ja nie wiem, czy jest bity przez kolegów w prawdziwym życiu i teraz nadrabia w internecie "hehe, jestem kimś", "teraz się zemszczę
@Megaton_: przecież napisałem, że STRZELAM, nie żyje forumkami, pisałem tylko tyle co wyczytałem gdzieś kiedyś XD wy serio życia nie macie, że znacie wszystkie historie o każdym na jakimś forumku/wareziku XD