Wpis z mikrobloga

Halo, halo #torun!
Rękawice i kości zostały rzucone i jak rzece załączona ilustracja - będzie #torunwykoppiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 PAŹDZIERNIKA (sobota) godzina 19:30 - Cybermachina.

Przybywajcie!

UWAGA1!
Jeśli planujesz przybyć - zaplusuj komentarz "będę!" (jeśli się krępujesz to napisz do mnie na pw). Będzie nam z @lugre łatwiej ocenić ile miejsc powinnyśmy zarezerwować.

UWAGA2!
Bardzo przepraszam jeśli zawołałam kogoś niepotrzebnie, ale pod wpisami było wołane wcześniej tyle osób, że już nie wiem kto chciałby być wołany a kto już niekoniecznie. Zatem jeśli nie chcesz być więcej wołany zaplusuj komentarz "nie wołaj" i nie będę Ci już więcej zawracać głowy.

#wykopiwo

@momoness @szczesliwa_patelnia @CzterySiedem @Question, @gustawny @Daymare @szczesliwa_patelnia @lollipops @pufa13 @i-marszi @HerrJacuch @Onde @pwcr @nocnokrokowiec @piggyduck @Z3r0 @czarekn @TakiSeLogin @Onde
Pobierz y.....w - Halo, halo #torun! 
Rękawice i kości zostały rzucone i jak rzece załączona...
źródło: comment_mq8yqYBp5yV7nERS9xyySUiRdxoHDnMw.jpg
  • 45
@TakiSeLogin: Tak mi się coś wydawało - dziękuję za odzew! ;)
@Askaukalis: Nie ma czego się bać, to tylko siedzenie z obcymi ludźmi w piwnicy. ʕʔ

Nie będę co prawda robić nowego posta z ankietą, ale możecie dać znać w komentarzach jak wam tam bardziej pasuje czy piątek czy sobota i pomyślimy jutro ( ͡º ͜ʖ͡º).
@yrww Piątek odpada na pewno, o tej porze mogę być jeszcze w pracy. A poza tym siedzenie w piwnicy jest fajne, bo nie ma interakcji z ludziami, a w tym wypadku to nie wiem. Jakby to miało wyglądać?