Wpis z mikrobloga

Conflux, bez hoty, o ile dorbze pamietam ze tam to zmienili, dziki przyrost feniksow + ulepszone ruchałki najpotezniejsza pierwsza jednostka. Ale nawet w hocie zajebistym atutem jest Luna ze specka firewall, jak dobrze siadzie mapa to dobra zagranie tylko tym bohaterem wygrywa partyjke.
Bez hoty jeszcze spoko necro, jakis galthran czy inna isra i zasrac wroga szkieletami.
@galian: w hocie poprawili balans więc w Confluxie nie ma już takiego przyrostu Feniksów no i Nekro też doczekało się znerfienia. W końcu.

Jeśli muszę raszować to biorę Stronghold. Jak spokojna gra to Castle/Cove/Conflux/Dungeon. Nekro gram bardzo rzadko bo jakoś mi nie podchodzi poza tym za dużo nekromantów rozwaliłem jak gnój po polu xD

Tower też spoko ale drogie. Cove również spoko ale też drogie xD
@SunnO: tak, napisalem ze w hocie necro nie jest tak dobre, ale to byl sluszny nerf moim zdaniem. Przy okazji w hocie zeby ulpeszyc rusalki trzeba tez zbudowac uniwersytet, czyli bardzo slabo. Ale sama Luna ratuje ten zamek xD

a stronghold lubie z powodu wyrafinowanych mozliwosci taktycznych(behemoty, #!$%@?!)
@marvellouschester: Co to jest Cove?
Według mnie kolejność jest taka:
Zame > Lochy > Cytadela > Bastion > Nekropolia. Zamek na pierwszym miejscu, bo jest zwyczajnie najłatwiejszy do grania i ma najmocniejsze jednostki. Świetne jednostki (poza zamkiem) ma chyba cytadela, ale też wymaga więcej od gracza, no i również bardzo dobre jednostki mają też lochy. Fotreca ssię pałkę, inferno też. Na małych mapach z kolei sprawdza się bardzo dobrze Batsion, a
chwed - @marvellouschester: Co to jest Cove? 
Według mnie kolejność jest taka:
Zame...

źródło: comment_fAKsfTT2n3LSMQjcsbF285kiDyoyflbI.jpg

Pobierz