Wpis z mikrobloga

  • 0
@Shatter Mam nadzieje ze trollujesz :-D. Czyli umiejętności, trening, przygotowanie nic nie dają? Jestesmy 22 w Europie w piłkę, to jest stała i nic na to nie poradzimy?! Lol nadajesz się na dziennikarza sportowego ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
potrzebne źródło


@Shatter: Borek kiedyś:

Przepraszam, ale dla mnie wiarygodność dziennikarza Rzeczpospolitej, który zaprasza pana Beenhakkera wraz z partnerką na swoje wesele, jest żadna


Borek teraz - chwali się atrakcjami z hucznych urodzin Lewandowskiego.
  • Odpowiedz
@Shatter: No to Ty nie widzisz, że gadamy o tym sam ale mi chodzi o to, że Borek nie powinien tak usprawiedliwiać nożnej. A ponieważ to jest towarzystwo wzajemnej adoracji to poziom dziennikarstwa równa się z poziomem Ekstraklasy niestety.
  • Odpowiedz
@Shatter: chodzi o to, że dla Borka kiedyś prywatne relacje z selekcjonerem(którego za bardzo nie lubił) to była utrata wiarygodności dziennikarskiej. Teraz prywatne relacje z Lewym natomiast w żaden sposób nie rzutują na rzetelność Borka...
  • Odpowiedz
@Shatter: nikt nie twierdzi, że piłka kiedyś była taka sama. nikt też nie uważa, że Piątek jest lepszy od Bońka. po prostu Piątek ma najlepszy WJAZD do Serie A z z Polaków ever i fajnie by było, jakby prezes i jego świta tego nie deprecjonowali.

w lidze włoskiej napastnicy zawsze mają trudniej, żadne odkrycie. jednak pomimo swojej klasy piłkarskiej dorobek strzelecki Bońka w Serie A jest średni, a nazywanie jego 7
  • Odpowiedz