Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
jednym z najwiekszych sukcesow w moim zyciu uwazam wyprowadzke ze #szczecin a gdy jeszcze widze na vikop te posty tego typowego biedaka @ziobro2 ktorego celem w zyciu jest zaplacenie za cokolwiek jak najmniej i ktory pol zycia spedza na tym jak by tu cos kupic albo urznac taniej np. #psplus za 1zl to #!$%@? zamykam oczy i wyobrazam sobie jak w dziurawych butach idzie w deszczu po #!$%@? chodnikach niebuszewa lub innej gownianej dzielnicy tego do porzygu #!$%@? miasta... jak mozna tak nienawidziec swojego rozdzinnego miasta..? nie wiem sam
#gorzkiezale #takaprawda #rakcontent
  • 85
  • Odpowiedz
@holdfast: Żal mi Ciebie jak to czytam. Ja temu miastu zawdzięczam bardzo wiele. Nauczyłem się tu języka, dzięki któremu mam dobrze płatną pracę, mam tu fajnych znajomych i można by jeszcze długo wymieniać. Co w Twoim życiu poszło nie tak, że musiałeś stać się tak bardzo nienawidzonym w Polsce emigrantem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CryptoMirek: czlowieku to mi Ciebie zal ze twoj horyzont siega do twojej najblizszej zabki, jezyka mozna sie nauczyc wszedzie i znajomych, przyjaciol mozna miec w kazdym zakatku swiata, w szn zarabialem calkiem spoko ale to nie o to w tym wszystkim chodzi... nie rozumiesz bo nie wiesz.. nawet nie ze nienawidze tego miasta tylko sie nim brzydze.. byly super chwile i momenty, bylo tego pelno, bo sam tworzylem swoje zycie a
  • Odpowiedz
@holdfast: A powinieneś bo nim po prostu jesteś. Gówno wiesz na temat mojego horyzontu i niech tak pozostanie. W Berlinie też mieszkałem, więc nie bądź taki ą ę światowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CryptoMirek: jak czytam swiatowiec to od razu zal.. #!$%@? tu mieszka tyle polakow ze glowa mala i co z tego? siedza na socjalu gdzies w gettach z bulgarami i rumunami i znaja tylko swoja obsrana dzielnie i co? sa swiatowcami jakimis? ty byles? bo #!$%@? widziales jakies zabytki czy sie metrem przejechales? #!$%@? ciebie to wystawic na times square i dalej bedziesz #!$%@? ę mentalnym rumunem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CryptoMirek: zeby dzieci zawiezc do dziadkow na weekend i wrocic do berlina i pojsc do berghain albo griessmuehle albo tresora albo watergate albo zrobic tysiace innych rzeczy ktorych nie zrobilbym gdzie indziej
  • Odpowiedz
@CryptoMirek Szczecin to wioska, ale to na dłuższą metę jest zaletą tego miasta. Jest to duże miasto, w którym nie ma zgiełku wielkich miast, korki są, ale znośne, żyje się powoli, a nie w pogoni za kasą jak w wawie itp. Niczego tu nie brakuje, a można żyć spokojnie. Do tego faktycznie dużo zielenii. Wieczorem przy sobocie jest trochę mało miejsc, żeby gdzieś wyjść ze znajomymi, z kolei w ciągu dnia nawet
  • Odpowiedz
@holdfast: przecież w porównaniu z Berlinem to każde polskie miasto jest wiochą. Trzeba trzeźwo myśleć i nie mieć mentalności murzyna, wtedy dobrze się żyje w Berlinie, Szczecinie czy innym mieście. Tag na wykopie? Tak nawet pod twoim postem mam połowę na czarnej, ale chyba to nie jest jakaś grupa reprezentatywna miasta? Sam nie mieszkam w Szczecinie ale w ogóle nie widzę sensu zmiany na jakieś inne miasto w Polsce. Chyba, że
  • Odpowiedz
  • 0
A ja lubię w sobie to, że umiem ogarnąć rzeczy taniej
I nadal są w dobrej jakości
Po co mam przepłacać jak ta kasa mi się kiedyś na coś przyda? ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz