Wpis z mikrobloga

@pk347 jezeli to jest normalne to proszę mi zaprezentowac naturalne urodzenie dziecka przez faceta i karmienia go "piersią?". Nie jest to nornalne i nigdy nie bedzie. Widze, że Wykop oblega coraz wiecej gosci co interesują się fujarkami... Za duzo trzepania i zbyt malo pozytywnych wzorcow do nasladowania, skoro zwiazek kobiety i mezczyzny kojarzycie tylko z patlologią i 500+. Teraz wlasnie widac z jakiego srodowiska wiekszosc z tych osob pochodzi. A zwiazki tych
  • Odpowiedz
@liberalnysernik Zacofane tak jak kraje zachodu gdzie promuje się pary homo i multi-kulti i w ktorych rodziny muzułmańskie mają znacznie wiekszy przyrost naturaly niz rodzima zanikająca "wiekszosc". No rzeczywiscie cos dobrego z tego wyjdzie. Trzeba byc strasznie glupim i zacofanym, aby myslec, że jest to zdrowe dla kraju.
  • Odpowiedz
Chcesz zabronić ludziom się pokazywać razem publicznie,

Fajny chochoł, a teraz pokaż gdzie coś takiego napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczęście świat idzie w stronę wolności i liberalizmu, a nie zamordyzmu konserwatystów.

Idzie w stronę totalitarnej lewackiej dystopii. Wolności, dobre sobie. Sorry ale za dużo już widziałem zagrywek SJW aby się na to nabrać.
Obecnie pod hasłem "liberalizmu" kryje się kolektywizm tożsamości grupowej różnych tzw. hehe "mniejszości",
  • Odpowiedz
w naturze dane osobniki wiążą sie poniedzy sobą, aby doszlo do zaplodnienia.


@Matti28: A w cywilizacji osobniki uprawiają seks, bo im to sprawia przyjemność, a zapłodnienia unikają za wszelką cenę. Antykoncepcja to też wynaturzenie twoim zdaniem?
  • Odpowiedz
@pk347: uwazaj, to bedzie mocne. Siedzisz? Uwaga: wiesz, ze w innych krajach tez sa ludzie, ktorzy nie toleruja promowania dewiacji i z narodowoscia i tym bardziej polaczkowatoscia nie ma to nic wspolnego? Uff... teraz ochlon.
  • Odpowiedz
@KomosaBiala Nikt, nie jest w stanie narzucic mi swoich chorych racji. Przebieranie się za kobietę, albo używanie odbytu do czegos innego niz sranie to dla mnie cos nie naturalnego i dobieranie się w pary przez osoby tej samej plci to objaw choroby psychicznej, tak samo jak uczucie bycia kobietą mimo, że ma się fiuta. A porownanie zabezpieczenia przed ciążą z wynaturzeniem jest calkowicie debilna...
  • Odpowiedz
@KomosaBiala Do tego coraz wieksze biadolenie i #!$%@?, że Polacy to nieuki i debile, bo nie są w stanie zrozumiec, że homoseksualizm jest spoko i ci homo ludzie tez, przynosi calkowicie inny obraz na takich wiecznie obrazonych na swiat lewakow, ktorzy czują się wyżej w hierarchii tego państwa, a reszta to wiesniaki bez wiedzy o super nowoczesnym zboczonym zachodzie.
  • Odpowiedz
@szpongiel

Fajny chochoł, a teraz pokaż gdzie coś takiego napisałem?


Źle złożyłem to zdanie, ale to nie ja się oburzam na fakt, że w reklamie pokazano parę jednopłciową.

Część komentarza dotycząca obecnego liberalizmu to brednie kompletne. Wolność postulowana przez tę ideologię, to możliwość bycia tak samo traktowanym jak reszta społeczeństwa, a nie ukrywanie się, bo jakaś konserwa sobie taką moralność wymyśliła.
  • Odpowiedz
@pk347

lepiej zeby dzieciak dorastal w domu dziecka


Przestań powtarzać ten wyświechtany, ZMYŚLONY GÓWNOARGUMENT.

Nie brakuje heteroseksualnych rodziców do adopcji dzieci i nigdy nie brakowało. Problemem zawsze była biurokracja i skomplikowane procedury. Gejom dzieci się daje niejako poza kolejnością w ramach politpoprawnego ostatnimi czasy spi%rdolenia. A heterycy nadal czekają, są sprawdzani i trzepani na 10-tą stronę.
  • Odpowiedz