Wpis z mikrobloga

.>bądź facetem poniżej 7/10

załóż Tindera (wersja hardcore - Joyride)

bądź grubawym, lekko zaniedbany normikiem

wrzuć bylejakie zdjęcie w jeansach i koszuli w kratę, bo prawdziwy mężczyzna nie zna się na modzie

opcjonalnie: nie umiej into normalne relacje międzyludzkie

płacz, że loszki to coorvy, bo na portalu randkowym wybierają na podstawie wyglądu


Nawet mi was nie żal.

#stulejacontent #tinder #takaprawda
  • 72
>bądź grubawym, lekko zaniedbany normikiem


@SweterWPaski:
Przegryw według kobiet i tfuu normictwa(gardze wami):
Otyły,zapuszczony facet
Rzeczywistość:
Niski,szczur z małym testosteronem wyglądający jak gówno niezależnie od masy ciała i zadbania
Testosteron determinuje już w łonie matki wszystkie najważniejsze cechy u mężczyzny:
Kształt twarzy,męski ton głosu,mase mięsniową i kostną,szerokie barki,naturalną pewnosc siebie
https://www.wykop.pl/wpis/35241863/przegryw-stulejacontent-logikaniebieskichpaskow-pr/
@Canova: Właśnie o to chodzi, że bóldupią głównie stuleje z ryjem 3/10 @Martenzo: Znam wielu "niemęskich" wg tych kryteriów z powodzeniem. Dlaczego? Bo dbają o wygląd, a powierzchowność jest pierwszym, na co się zwraca uwagę.
Testosteron determinuje już w łonie matki wszystkie najważniejsze cechy u mężczyzny:

Kształt twarzy,męski ton głosu,mase mięsniową i kostną,szerokie barki,naturalną pewnosc siebie


@Martenzo: i zakola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SweterWPaski: ja w ogóle naprawdę nie wiem jak bardzo wielkim przegrywem trzeba być.. bo zdobyć parę par na Tinderze i spotkać się na żywo to praktycznie w ogóle nie jest trudne. Nie mówię, żeby zacząć z kimś chodzić/spotykać się ciągle, ale wyjście na PIERWSZE spotkanie jest dosyć proste i często dziewczyny same to proponują...

Nie trzeba być ładnym, bogatym. Wystarczy tylko normalna gadka, a nie #!$%@? i wyciąganie swojej stulejki od