Wpis z mikrobloga

JSM to matryca reptiliańska dowód 2137 (proszę czytać glosem Miłara xD)
Na zgrupowaniu JSM była #!$%@? w leginsach !!!!! a co robi się z #!$%@?ą? #!$%@?ę się #!$%@? okropnie wygląda kobieta w spodniach,tylko suknie powinny nosić,mężczyzna jak widzi taką dziwkę to od razu brudne myśli,nie patrzy w oczy tylko na tyłek,cycki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,a w sukni jak jest to paczy w oczy bo nie uwypukla ona tak ciała,ale co ja tu będę goją tłumaczył,idźcie wciągnąć sobie trupa ( ͡° ͜ʖ ͡°), a król lehji to RA bo jaRAszek i dużo GADa
#jasnastronamocy #jsm #sanjaya
k.....2 - JSM to matryca reptiliańska dowód 2137 (proszę czytać glosem Miłara xD)
Na...

źródło: comment_vFPLm0MNIwGBBRttYG2Lj7K5qta1vHow.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@kaktus1202: to je nic te legginy, Ty widziałeś te jeansy? Przecież to uciska organy rozrodcze i chuć się budzi. A do tego słyszałem, że oni namaczają dżins w chemikaliach, żeby zabić plemniki słowiańskie! Co za para cmentarniaków, pewnie agenci!

  • Odpowiedz
@kaktus1202: CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA LOGOSU I NA DZIAŁKĘ BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ SANJAYI BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD NOSZĄ DŻINSY I LEGGINSY
  • Odpowiedz
@Hand_Solo: ale z dnia na dzień coraz większa beka w centrali,właśnie oglądam wywiad z Renią z Szikago :) myślę że do roku krul tak się nakręci,że wszędzie nawet w Miłarze będzie widział RA xD
  • Odpowiedz
@kaktus1202: a poważnie, to tylko pokazuje jak Sanjaya wybiórczo podchodzi do zasad, kiedy trzeba pokazać "siłę" jsm i ilu to mają wyznawców. A w internecie gada, że z ludźmi w jeansach on w ogóle nie będzie rozmawiał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hand_Solo: ale z dnia na dzień coraz większa beka w centrali,właśnie oglądam wywiad z Renią z Szikago :) myślę że do roku krul tak się nakręci,że wszędzie nawet w Miłarze będzie widział RA xD

Miłar jest najlepszym agentem, najbliżej króla. Wszedł do uniwersum jako MITRA (mit- niem. "z", Ra- wiadomo o co cho, "z Ra"). Prędzej czy później król go wygna, Assan bardziej mu się podoba ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz