Wpis z mikrobloga

przymierzam się do zmiany materaca i na tą chwile najbardziej przekonał mnie ten

https://jysk.pl/sypialnia/materace/materace-sprezynowe/gold/materac-140x200-gold-s25-dreamzone-0

jest wart swojej ceny? wiadomo że materac trzeba dopasować pod siebie ale pytam się bardziej o stosunek ceny do jakości bo leżałem na nim i był bardzo wygodny.

#dom #sypialnia #remontujzwykopem #ikea #jysk #sen #meble #materac #niewiemjaktootagowac
papila - przymierzam się do zmiany materaca i na tą chwile najbardziej przekonał mnie...

źródło: comment_obSwx15IcizA5K8u8FMbUa3JMiNKvGQr.jpg

Pobierz
  • 10
@Catttana: mówimy o tanim sprężynowym gownie czy czyms lepszym? Bo bylem dzis w sklepie i na tym kieszeniowym ze sprężynami bylo mi duzo wygodniej niz na piance z tego samego przedzialu cenowego oczywiście
@papila Mam kieszeniowy i nie jestem z niego zadowolona. Pamiętaj też, że 10 minut leżenia o niczym nie świadczy. Ja też jak kupowałam swój kieszeniowy, to wydawał mi się super wygodny, ale po dwóch miesiącach stwierdziłam, że jednak ciągle chodzę niewyspana i wolałabym swój stary materac. Żeby nie było, że kupiłam jakiś nołnejm - materac jest marki hilding.
@papila: Kupiłem materac Amsterdam Koło za ponad 1000 zł, ale mniej niż 1500 zł. Początkowo spadło mi się słabo, jakieś 2 tygodnie, a obecnie nie chciałbym spać na wcześniejszej, sprężynowej kanapie. W Yyyyyyyssku bym nie kupował, bo drożej plus pewnie za dowóz płacisz.