Wpis z mikrobloga

@laptop_marki_samsung: ale jak można z papierem toaletowym do buta - nie zauważyć, a jak można przykleić sobie papier??? Przecież ostatnio gość przyklejony miał papier w jakiejś szklanką po łapkach z 1997 roku??? To może jeszcze niech ktoś się poślizgnie na skórce od banana?
  • Odpowiedz
@jaqqu7 szukasz dziury w całym ( ͡º ͜ʖ͡º) gdyby rozpruły mu się spodnie i wylecial na wierzch #!$%@?, to dopiero mozna by uznac za obciach/skandal/grandę/skazę na wizerunku prezydenta juesandej. A taki papier mozna obsmiac w telewizji sniadaniowej, programie satyrycznym, memach czy ogolnie w necie. Not a big deal
  • Odpowiedz
@jaqqu7: jaki prezydent USA nie miał patetycznych przemówień w ciągu ostatnich, bo ja wiem, 40 lat?

Ogólnie zgoda, że Trump wypada często dosyć zabawnie tylko jakie to ma znaczenie w praktyce? Bo tamto przemówienie w ONZ wyszło mu całkiem nieźle i to pomimo reakcji publiczności która była swoją drogą równie żenująca co kawałek papieru na jego bucie. Ogólnie spoko, ale gdyby na każde totalne #!$%@? tak reagowali to przecież ludzie tam
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: Ale zdajesz sobie sprawę, że prezydent każdego kraju, nie mówiąc już tutaj o USA - jest wizytówką całego państwa? Dbanie o wizerunek jest równie ważną częścią bycia głową państwa co każda inna bardziej decyzyjna czynność.


@jaqqu7 co za brak odpowiedzialnosci! Papierek mu sie do buta przykleil!
To raczej zaniedbanie tych ktorzy mieli posprzatac przed jego wizyta...
  • Odpowiedz
Ale rozróżniasz przypadkową wtopę od tej intencjonalnej?


@laptop_marki_samsung: rozróżniam, obie przykładowe są przypadkowe

Wykopki mają jakieś kompleksy związane z tą geopolityką, odgniecione spodnie czy koszula jak ktoś wstanie z fotela to już skandal, a jak nasz prezydent się śmiesznie uśmiechnie do zdjęcia to już w ogóle zapadają się pod ziemię, bo jak to to, TOŻ TO GŁOWA PAŃSTWA. POLSKA PRZEPRASZA!

Ładna projekcja ale ja tylko mówię, że to JEST wtopa. Dla
  • Odpowiedz