Wpis z mikrobloga

@viejra: Tak jak ps4 pro w promocji w edycji limitowanej z GoW lub z 2-3 grami dało się wyrwać za 1200 zł., a ja miesiąc temu kupiłem gołe za 1800 zł. W sklepach ich po prostu brakło, a dystrybutor nie dosyłał nowych. Myślę, że chcieli wyprzedać całą partię nowej serii, która cierpi na piszczące cewki. Z tydzień temu wjechała jeszcze nowsza partia, także pewnie zacznie to wracać do normy. Do tego
  • Odpowiedz
@viejra: Składają się na to dwie cechy a mianowicie tak jak kolega jeden wyżej napisał dostępność. Konsolę nie są ciągle produkowane tylko jest jakaś ilość na dany rok a druga cecha to cena dolara. Nieraz się zdarza że kupując kompa za 5k po roku jego wartość wynosi 6k lub więcej bo ceny podzespołów w pl są zależne od ceny dolara.
  • Odpowiedz
@Asterling: Jak chciałem kupić konsolę i się zdziwiłem, że jej w żadnym sklepie, prócz morele i allegro nie ma, a do tego kosztuje 1800 zł., a pamiętałem, że widziałem ją co chwilę w promocji z grami, to chciałem sprawdzić, czy mi się nie wydawało i przejrzałem historię promocji na pepper.pl. Trochę mnie poniosło, ale z tego co widzę najtaniej była goła konsola za 1300 w empiku, a kilka razy za 1400-1500
  • Odpowiedz