Wpis z mikrobloga

Yalla Yalla


@mirkobiniu: Yalla Yalla to też gówno. Zamówiłem u nich kebsa, przyjechali po prawie dwóch godzinach, kebab był całkiem zimny, bułka taka że się pogryźć jej nie dało, sosy niby mieszane - w rzeczywistości ostre (przynajmniej tylko sotry czuć więc co to gurwa za 'mieszany' XD, w ofercie nie mają nawet baraniny XD
Już pomijam fakt, że do kebaba #!$%@? mi kukurydzę i frytki o których ani słowa nie było
@vind ja to mam podejście że nigdy nie zamawiam kebsa z dostawą. W zahirze też narzekają na dostawy. Generalnie na takich stanowiskach pracują jakieś seby albo janusze, które generalnie maja w #!$%@? czy Ci przywiozę ciepłe czy zimne. Byłem 2 razy w lokalu i dostałem pyszne kebaby.i robi go tunezyjczyk, może tam nie robilo się z baraniny, aczkolwiek kuchnia arabska czerpie garściami z jagnięciny i baraniny. A czemu uważam że lepszy jest
Generalnie na takich stanowiskach pracują jakieś seby albo janusze, które generalnie maja w #!$%@? czy Ci przywiozę ciepłe czy zimne.


@mirkobiniu: No ale to jedna z podstaw wpływających na ocenę jakiegoś lokalu, większość osób zamawia z dowozem. Dlatego z całej Łodzi najbardziej polecam zamawianie z Da Grasso Dąbrowa. Do mnie mają 2,5 km i prawie zawsze przywożą gorące jedzenie (pizze, makarony itp.) w 20 minut. Sporadycznie czeka się dłużej ale nigdy