Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy sie #!$%@? w zwiazek kumpla czy nie.
On poznal nowa dziewczyne. Spotykaja sie od 2 miesiacy. On zafascynowany bo calowali sie chyba po 2 tygodnach dopiero a nie jak do tej pory do lozka na 1 albo 2 randce. Do tej pory byl w jednym dluzszym zwiazku a oprocz tego panienki na jedna noc. Wczoraj przyszedl z nowa dziewczyna na wspolne piwo. Ona jest bardzo ładna, niezle cycki( ͡° ͜ʖ ͡°) i strasznie fajna. Opowiada zarty, ma swoje zdanie. Wiem, ze ona ma strasznie problemy z zaufaniem bo kumpel opowiadal. No i wlasnie tu sie zaczyna. Wiem, ze on chce ją zabrac w góry na kilka dni, za tydzien ida na obiad do jego siostry tylko ze ona nie wie ze on wcale nie chce sie ustatkowac. Naopowiadal jej historii ze chce sie ustatkowac, zaprasza ją na te obiady ale on to robil z każda. Spotykal sie z tymi laskami na raz i z nimi tez chodzil na obiady. Mijaly 2 tygodnie, codziennie uprawial z nimi seks, jakis rodzinny obiadek i koniec spotykania sie. Ostatnio na meczu znowu obczajal jakies laski, gadal ze "jak sie rozstanie z obecna to kilka dni bedzie smutno a potem mozna wyrywac kolejne dupy". Nie jestem jakims bialorycerzem ale on z tą obecna jeszcze nie wyladowal w lozku i mysle ze jak juz bedzie seks to ten cudowny zwiazek sie zakończy. Po prostu mi jej szkoda. Jest fajna, mila i dobra. Powiedziec jej o tym?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
AnalnaKreatura: @Mathas:
Wcale nie jest najgorsze. Najgorsze to patrzeć jak ktoś niewinny cierpi żeby innej osobie było dobrze. (to jest wykorzystywanie)
Dlaczego kumpel jest lepszy od tej dziewczyny? Postępuje jak gnojek.

... I wcale najlepszym wyjściem też nie jest.
Chyba najwłaściwsze będzie pogadać z kumplem. Jeżeli będzie robił dalej po swojemu, to powiedz dziewczynie jak z nim było do tej pory - wystarczą same fakty.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}