Wpis z mikrobloga

@demagog: A poco się dwoić i troić skoro i tak nie wygrasz z tymi którzy zaczęli jak mieli 3 lata i chodzili na milion dodatkowych kursów? Poco mieć na siłę hobby skoro ktoś już coś robi od ciebie milion razy lepiej i i tak go nie dogonisz. Nigdy nikt nie doceni twoich starań, każdy będzie miał to w dupie.

A piwo jak piwo, całkiem smaczne i dobrze czuje po nim człowiek.
@pietrek_kogucik: coś w tym jest. Nie twierdzę, że nie ma lasek z ciekawymi zainteresowaniami, ani facetów, którym w głowie tylko gry, auta i piła, ale jednak wśród nowo poznanych przeze mnie osób (oraz tych, które już znam) to jednak faceci mają częściej interesujące pasje, czy po prostu ciekawość świata. Znam sporo muzyków, z których aż kipi zapał, podróżników, maniaka ogrodnictwa, zapaleńców historii, którzy latają z wykrywaczami, współpracując tez z archeologami, miłośników
@pietrek_kogucik mam piętnaście lat, interesuję się głównie psychologią, filozofią literaturą, poezją, sztuką, słucham muzyki klasycznej i metalu. No, ale nie mam z kim o tym rozmawiać, więc trochę słabo¯_(ツ)_/¯. Niby masz przyjaciół, ale nie macie żadnych ciekawszych tematów do rozmowy. A, no i brzmi okropnie nudno, gdy ktoś się Ciebie pyta czym się interesujesz. A przynajmniej dla nich.
@petarda: Dokładnie tak. Śmieszy mnie trochę to takie narzekanie, że nastolatki nie mają prawdziwych, podkreślam PRAWDZIWYCH, powtarzam PRAWDZIWYCH pasji. Zainteresowania kosztują. Na początku niewiele, ale kiedy człowiek faktycznie się w coś wciągnie, tak na sto procent, to szybko okazuje się, że w zasadzie nie istnieją takie pieniądze, których nie da się na hobby wydać. Skądś te pieniądze trzeba brać, nie każdy ma bogatych rodziców, a w wieku nastu lat raczej ciężko
laska 18 lat pasja podróże jedno zdjecie jak byla w bułgarii z rodzicami xD


@Marynasz: No ale ile podróży mogła mieć w swoim życiu 18 letnia laska? Przecież logiczne, że w tym wieku mogła jeździć co najwyżej na wczasy/wycieczki z rodzicami¯\_(ツ)_/¯