Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jest inba w mojej rodzinie. Rodzony brat lvl 29 miał dziewczynę, z którą 3 lata mieszkał. Dziewczyna zaszła w ciążę, mieli brać ślub po urodzeniu. Ale pod wpływem plotek, które okazały się prawdziwe, przed zawiadomieniem urzędu o narodzinach dziecka i sporządzeniu aktu urodzenia, bez wiedzy matki, zrobił testy DNA. Jak się domyślacie - nie jest ojcem. I w normalnych warunkach byłoby po sprawie: nie mają ślubu, zero zobowiązań, facet się wyprowadza i elo. Ale tu jest p0lska. Jej rodzice w szoku, że przyszły zięć "nadużył zaufania" ich córki i zrobił badania zaraz po porodzie bez jej wiedzy. Wyzywają go od najgorszych. Nie to jest jednak najtragiczniejsze. Nasi rodzice kręcą z niesmakiem głowę "jak mógł wybrać taki czas, zaraz po porodzie to się źle odbije na matce i JEGO dziecku". No żesz kuuuu nie podejrzewałem swoich rodziców o taką głupotę. Dobrze, że zrobił teraz zanim go wpisali jako ojca i później musiałby odkręcać. Brat się wyprowadził do motelu, swojej byłej nie chce znać, nie chce znać naszych rodziców, jedynie ze mną trzyma kontakt, chociaż ja go dyskretnie tylko wspieram, bo neetuję i jestem na utrzymaniu starych (ja lvl 23). I tak się żyje na tej wsi.
PS Przyjaciel brata mówi mu, że uniknął kuli lecącej w kierunku jego czoła, bo gdyby się nie zorientował w porę, ożenił i uznał dziecko, to dopiero miałby problemy, a tak to minie parę miesięcy i zapomni o temacie.
PPS Ciekawe czy ex mojego brata znajdzie beciaka...?

#vejt #rodzina #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 89
via mirko.proBOT
  • 55
Anonim (nie OP): Uniknął kuli armatniej. Musiałby wychowywać nie swoje dziecko i na nie łożyć.
Rodzice to idioci.

Zaprzeczenie ojcostwa i badania DNA to wybawienie dla wielu niebieskich.
Tfu na p0lki.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero