Wpis z mikrobloga

@CzerstwyPalasz: widziałem. Nie mogę się doczekać bo to brzmi za dobrze. Taki next gen sandboxa. Wiedzmin-origins-odyssey dosłownie okres przejściowy który według mnie też jest bardzo grywalny. Gry far cry niestety już nie
@CzerstwyPalasz No już już. O każdej grze rockstara mówi się że zniszczy branże i w ogóle ale poza świetnymi wynikami finansowymi nic takiego nie ma bo większość elementów pasuje wyłącznie do sandboxów Rockstara i w sumie to nawet nikt ich nie kopiuje. A Wspomniane przez ciebie rozwiązanie ma np. Odyssey
@CzerstwyPalasz No niby jak? Co takiego GTA V zmieniło w branży? Gra ma kapitalny wynik finansowy to fakt ale co dołożyło do rozwoju branży? Trzech bohaterów? Nikt tego nie kopiuje. Open world? No nie, nic innowacyjnego tylko skala większa. Online? Też nie był innowacyjny. A dzisiaj to już w ogóle są inne trendy...
W #rdr2 gdy wyłączymy minimapę, NPC wskażą nam drogę opisując gdzie mamy skręcić


@CzerstwyPalasz: również o tym słyszałem, ale wydaje mi się to nieprawdopodobne - chyba że dla misji w bliskiej okolicy, bo opisywać drogę w dalszą część lub nawet na koniec mapy? Poza tym jak zauważył na twitterze jeden z deweloperów z innego studia, dialogi nagrywa się stosunkowo wcześnie, a lokalizację misji na mapie zmienia się często w ostatniej chwili,
to jest potwierdzone przez redakcje, która już gra w grę do recenzji :) przypuszczam, ze ktoś daje ci misje i mówi jedz na zachód miniesz drzewo blabla:) wiec to jest realne


@CzerstwyPalasz: a ja słyszałem że to tylko info od jakiegoś youtubera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarówno w GTA jak i w RDR1 często dostajesz misję w lokalizacji na drugim końcu mapy, ile trwałby opis takiej trasy