Wpis z mikrobloga

Mojego byłego kompletnie #!$%@?ło.
Rozstaliśmy się trzy lata temu, po sześcioletnim związku. Nie utrzymywaliśmy żadnego kontaktu.
Teraz dowiedziałam się, że się żeni. Sam mnie o tym poinformował w obszernym, dość ckliwym mailu, w którym stwierdził, że do żadnego ślubu nie dojdzie jeśli zdecyduję się dać nam szansę. Nawet choćbym pojawiła się w ostatniej chwili, już w kościele. Nagle się ocknął, że jestem miłością jego życia i z nikim innym nie chce go spędzić.
Teraz, w połowie drogi do ołtarza.

W sumie współczuję jego przyszłej żonie, która prawdopodobnie cieszy się ze ślubu, podczas gdy on albo naprawdę ciągle myśli o byłej i uważa, że rozstanie było błędem, albo po prostu desperacko szuka sposobu na ucieczkę z tego związku.

Maila zignorowałam, wydzwania- nie odbieram.
Co za dzban.

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 128
Sam mnie o tym poinformował w obszernym, dość ckliwym mailu, w którym stwierdził, że do żadnego ślubu nie dojdzie jeśli zdecyduję się dać nam szansę.


@LisListopadowy: nie wahaj się, poinformuj ją o tym. Nieważne, czy Wasz związek rozpadł się z jego winy (bo on by to pewnie odebrał jako zemstę), czy nie, ale ze zwykłej ludzkiej uczciwości daj jej znać, co ją potencjalnie czeka po ślubie.

Co za #!$%@?. Gardzę.
@LisListopadowy wszyscy piszą, że napisz do jego przyszłej żony. Nikt nie myśli, że to może totalnie zniszczyć życie tym ludziom. Tym i ich rodzinom. Przecież facet może jest zbyt uczuciowy, może był też wtedy pijany w trzy dupy jak pisał i dzwonił. To nie sprawi, że będzie lepiej, wręcz przeciwnie. A tak jak już będzie mieć żonę to raczej życie im się ułoży. Inna sprawa by była jakby ciągle przyszłą żonę zdradzał.
właściwie to pol szkoły widziało) jak chłopak innej całuję się z koleżanką z zajęć


@CzarneChmury: Słowo klucz: szkoły. Mam wrażenie, że mając -naście lat większość osób nie zna życia, nie ma żadnego doświadczenia i naoglądawszy się romansideł wierzy, że tak, to ten jeden jedyny już na zawsze. Nie zmienia to faktu, że najbardziej uczciwie jest przekazać dziewczynie z wpisu z jakim gagatkiem się zadaje. @LisListopadowy: Jeśli nie uwierzy, cóż. Jej