Wpis z mikrobloga

Mirki, dzis na szybko wbiłem na laptopa #rozowypasek zeby sprawdzic poczte. Odrazu wyskoczyla mi jej, ale zanim sie wylogowalem to zobaczylem ze zabookowala hotel na #bookingcom . Mysle sobie "he he rozowa planuje jakis romantico wypad".

Jakie było moje zdziwieni gdy zobaczylem ze hotel jest na sobote i to w #warszawa (a my mieszkamy w warszawie wiec po co mialaby bookowac hotel?). Pozniej szybko skojarzyłem ze ona przeciez ma byc w sopocie na planie zdjeciowym - tak mi mowiła w weekend.

Nie wiem co robic mirki, raczej wykluczam #bolecnaboku - ale wszystko to w uuuj podejrzane.

Co byście zrobili na moim miejscu? Spytac ja o co chodzi czy może przyczaic sie przed hotelem i zobaczyc kto bedzie wchodzil. Rozum mi podpowiada ze to drugie ale caly az chodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_c9FELjCQcqZRqZ6leU40jhzdmYvXtsZm.jpg
  • 318
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ataxia: nie wierzę, że jeszcze nikt na to nie wpadł, ale w pierwszej kolejnosci, już NAWET mając dostęp do jej skrzynki e-mail, starałabym się zalogować na "Mój Orange", "Konto Play", etc. I sprawdziłbym ile ma na siebie zarejestrowanych numerów telefonów. Jeżeli jest jakiś inny to bym zadzwonił ;)
Druga sprawa. Może hasło jest takie samo do konta portali typu roksa?
Inną sprawa...nie możesz przeszukać portali o tej tematyce w poszukiwaniu jej
@Ataxia: albo Ty próbujesz nas oszukać, albo ona Ciebie. Pewnie wiedziała, że regularnie grzebiesz jej na kompie, to postanowiła Ci zostawić niespodziankę.
@Ataxia: Ja miałem analogiczną akcję dawno temu ze swoją byłą różową. Zaczęła do domu wracać jakoś później. Najpierw wszystkie wymówki traktowałem normalnie, a to dłużej w pracy musi zostać, a to idzie polatać po sklepach bo szuka sobie kurtki, a to na kawę z Emilką. Jako że ja facet = niedomyślny, lampka mi się zapaliła po jakichś 2 tygodniach gdy po raz kolejny swoje sprawy po pracy postawiła przed naszymi wspólnymi.
@Ataxia: oj kumplu, słabiutka końcówka bajta. Mogłeś przynajmniej znaleźć ogłoszenie, które będzie jakkolwiek pasować do tej wymyślonej historyjki. Laska wpisuje w obu ogłoszeniach, że nie ma wyjazdów i nagle wynajmuje hotel? Albo że pracuje od 11 do 23 codziennie i ty tego nie zauważyłeś wcześniej?

Pobierz
źródło: comment_IgaesoPkqpQdR1wSFqy0LthkYOBF0phR.jpg
@yuim: lol, nie myślisz typie
1. codziennie od 11 do 23 to oznacza, że możesz się z nią umówić a nie, że ma 100% obłożenie terminów
2. wyjazd to wyjazd, a do hotelu mogła się umówić, bo klient jej powiedział, że nie chce jechać do niej do mieszkania (może mieszka w okolicy i obawia się rozpoznania)