Wpis z mikrobloga

Beka w opór z polaczków, niby tak kochają wolność, ich dziadkowie o to walczyli, ale cieszą się bo coś jest zakazane XDD Takiej hipokryzji i zacofanej ciemnoty to nie widziałem nigdzie. Wychodzi na to, że miłość jest tylko prawdziwa jeśli prowadzi do zrobienia gówniaka, bycie innym niż przeciętny szary janusz to nienormalność, a życie w zgodzie z samym sobą i bycie dumnym z tego to obrzydliwe zboczenie. No gdzie ja żyję XDDD https://www.wykop.pl/link/4577617/comment/59195431/#comment-59195431 A na zdjęciu homoseksualiści gorszący dzieci swoją emm nooo NO FLAGAMI NO PRZECIEŻ TĘCZA TO WIECIE SZATAN TE SPRAWY XDDDD Natomiast w komentarzu prawdziwi polscy patrioci, kwiat narodu polskiego, jego przyszłość, sami wykształceni ludzie, którzy podążają naukami jezusa, który nakazywał miłować bliźniego swego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #bekazkatoli #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #homoseksualizm #lgbt #marszrownosci #transblogasek
#patologiazewsi #patologiazmiasta #gownowpis
Wanzey - Beka w opór z polaczków, niby tak kochają wolność, ich dziadkowie o to walcz...

źródło: comment_fthuieoqjKCb8wGo1twlwOuEdmmNuUCh.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@saakaszi: To nie wolnościowcy tylko prędzej korwiniści. Wolnościowiec uważa, że państwo nie powinno ingerować za bardzo w życie obywatela. Czy to w stopniu gospodarczym, czy też światopoglądowym. Podam przykład, Ja uważam cejrowskiego za hipokrytę i zwykłego chama, ale to nie znaczy, że popieram zabranianie występowania mu, czy też wygłaszania tych swoich tez. Jeśli wszystko jest zgodne z prawem i ma na to pozwolenie to niech gada. Korwinizm natomiast opiera się na
  • Odpowiedz
Dlaczego na tej kontrmanifestacji są ludzie wyglądający jakby mieli FAS oraz osoby nieskazane myślą

  • Odpowiedz
@Wanzey: a co im do tego? Jak to powiedział Kapitan Bomba "jeśli się kochają to #!$%@? z nimi".
Żyjcie i dajcie żyć innym. Jeśli 2 facetów/ 2 kobiety się kocha/ają to nie należy się wtrącać
  • Odpowiedz
@Wanzey: A co ma wolność z marszem "równości"? Albo ludzie są wolni, albo równi. Ja jestem wykształcony, nie podążam naukami Jezusa (jestem ateistą) i uważam tego typu marsze czy parady to symbol upadku człowieczeństwa i hołd zwierzęcości. Ja rozumiem, marsz fizyki teoretycznej, albo marsz ku czci matematyki, ale nie, grupa pukajacych się ze soba ludzi zbiera się w grupę i idzie sobie chcąc ogłosić wszem i wobec że się pukają ze
  • Odpowiedz