Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: @v1lk: c4-c6 najlepsze kroniki ever. Osobiscie uwazam ze najlepsze bylo c5, nie bylo tych durnych augmentow, ktore byly jak stuck sub na high ratach i balans byl najlepszy, weikszosc sealow overlorda byla przydatna, seal of gloom byl chorym #!$%@?, aura of sink, tez ladnie ssala. Na olimpiadzie propheta sie jechalo przy prostej taktyce. Ale co ja tam moge wiedziec, gralem tylko na mid-rate i high-rate. Bardziej od bicia mobow
@koniarz otworzyli oficjalny za darmo tylko po to żeby nabić więcej kasy na mikroplatnosciach, mam nadzieję że komuś się uda kiedyś postawić serwer na starym c6, sam bym z chęcią pograł.
Próbowałem na telefonie, ale to jakaś masakra to nowe lineage, wytrzymałem chwile i tyle, szkoda że zepsuli tak fajną gre
@Shadou też gralem na dragonnetwork, Infinity x5. 260h nieobecnych w pierwszym semestrze drugiej klasy technikum... Cudowne czasy, nie żałuję żadnej minuty, wspominam tą grę z mega sentymentem :) teraz to już nie to samo . Chociaż @v1lk jakbyś naprawdę chciał to jakiś czas temu dostałem maila z jakiegoś starego serwera na którym grałem że robią reaktywację właśnie na jakiejś starej kronice, więc coś jeszcze można znaleźć.