Wpis z mikrobloga

Nie dajcie się zwieźć gościowi od #breakplan @Breakplan, co na swojej stronce napisał, że u "nich" Bolonia za 78 zł a standardowo 200-300 zł.

Gościu nie nabijaj ludzi w butelkę, ok? Te 78 zł przewija się właściwie codziennie w ofercie Ryanaira. Dla Mirków zainteresowanych naprawdę tanimi lotami, gdzie nie trzeba klikać przez pośrednika Tradetrackera, ułożyłem wszystkie południowe kierunki z kilku polskich lotnisk:

https://www.esky.pl/okazje/dis?f[0][t]=dal&f[0][c][d][0][t]=ci&f[0][c][d][0][c]=waw&f[0][c][d][1][t]=ap&f[0][c][d][1][c]=wro&f[0][c][d][2][t]=ap&f[0][c][d][2][c]=poz&f[0][c][d][3][t]=ap&f[0][c][d][3][c]=krk&f[0][c][d][4][t]=ap&f[0][c][d][4][c]=gdn&f[0][c][d][5][t]=ap&f[0][c][d][5][c]=vie&f[0][c][a][0][t]=co&f[0][c][a][0][c]=al&f[0][c][a][1][t]=co&f[0][c][a][1][c]=bg&f[0][c][a][2][t]=co&f[0][c][a][2][c]=hr&f[0][c][a][3][t]=co&f[0][c][a][3][c]=ma&f[0][c][a][4][t]=co&f[0][c][a][4][c]=cy&f[0][c][a][5][t]=co&f[0][c][a][5][c]=me&f[0][c][a][6][t]=co&f[0][c][a][6][c]=pt&f[0][c][a][7][t]=co&f[0][c][a][7][c]=eg&f[0][c][a][8][t]=co&f[0][c][a][8][c]=tr&f[0][c][a][9][t]=co&f[0][c][a][9][c]=ge&f[0][c][a][10][t]=co&f[0][c][a][10][c]=es&f[0][c][a][11][t]=co&f[0][c][a][11][c]=it&f[0][c][a][12][t]=co&f[0][c][a][12][c]=mt&f[0][c][a][13][t]=co&f[0][c][a][13][c]=gr&f[0][c][a][14][t]=ap&f[0][c][a][14][c]=bts&f[0][c][a][15][t]=ap&f[0][c][a][15][c]=nce&f[0][c][a][16][t]=ap&f[0][c][a][16][c]=mrs&f[0][c][a][17][t]=ap&f[0][c][a][17][c]=lys&f[0][c][a][18][t]=ap&f[0][c][a][18][c]=tls

Jeśli już Was zainteresuje, jakiś lot nie klikajcie dalej esky tylko wejdźcie na stronę taniego przewoźnika i wybierzcie te konkretne daty, gdzie jest najtaniej, ponieważ esky to pośrednik i też chce zarobic

Jeśli ktoś chce naprawdę odnaleźć fajne info o promocjach to polecam śledzić:
https://www.fly4free.pl/forum/search.php?search_id=newposts

Na forum dyskutują miłośnicy okazji lotniczych i robią to pro bono.

#breakplan #podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #promocje #okazje #turystyka #taniepodrozowanie #cebuladeals #wlochy #bolonia

Latam już od kilku lat. Mój rekord to 7 dni na Cyprze z dojazdem na lotnisko, przelotem, hotelem, dojazdem z/w lotnisko wyszło 202 zł + jedzenie. Jak macie pytania to śmiało piszcie i nie wierzcie w tylko "u nas".

Źródło ilustracji: breakplan.pl
Wurzel - Nie dajcie się zwieźć gościowi od #breakplan @Breakplan, co na swojej stronc...

źródło: comment_mqles854XFjc6ISV9kZGrNOYrNjxWZ5t.jpg

Pobierz
  • 30
@Krupier: Masz trochę racji, ale poziom dyskusji i chęć pomocy jest np. na znacznie wyższym poziomie niż elektroda. Mi tam osoby dużo pomogły, gdy zaczynałem swoją przygodę z tanimi lotami.
@Wurzel: No ja nie mowie ze nie masz racji. Nasze w rozumieniu, ze moze oni znalezli, podali nawesa itd..

Wydaje mi sie, ze nie ma sensu krecic malysza.

Ja osobiscie latam na wkacje co 2-3 miesiace. Nigdy (poza malymi wyjatkami) nie korzystam z biur podrozy i wyjazdy realizuje w podobnej mysle fomule jak Ty. A z ich uslug korzystam i szczerze polecam, bo mi np. ogarneli wyjazd na wlasnie Cypr za
@bigger: Zgadzam się z Tobą. Ja też lubię latać i zwiedzać nowe zakątki. Nie podoba mi się mimo to, takie pisanie, bo sprawia wrażenie, jakoby to była mega okazja, z fajerwerkami, tylko na jego stronie, a takie ceny na Bolonię od 78 zł do 128 zł są właściwie przez całą zimę.
@bigger: Pozwolisz, że jeszcze rozwinę słowo "nasze loty". Sprawdziłem, jak idą przekierowania z linka na tej stronie breakplan.pl:

Po kliknięciu w link, przekierowanie idzie przez pośrednika w programie partnerskim: tradetracker, który następnie przekierowuje do wyszukiwarki Momondo. Po drodze więc idzie łańcuszek: breakplan.pl -> tradetracker -> momondo.

Więc TO NIE SĄ "Ich loty" czyt: "nasze loty" a jedynie informacja o locie z wyszukiwarki Momondo. Oczekuję, że te słowa "nasze loty" zejdą ze
Wurzel - @bigger: Pozwolisz, że jeszcze rozwinę słowo "nasze loty". Sprawdziłem, jak ...

źródło: comment_W22ERAJ91yUQsRVWuiybVcKb9qsaRRg8.jpg

Pobierz
@Wurzel: Ale to zaskoczenie jest ze refy maja?

Nikt nie ma swoich lotow jako takich, bo po pierwsze nie ma swoich samolotow a po drugie wszyscy korzystaja z jakis agregatorow, wyszukiwarek itd...

Zmienia "nasze loty" na "nasza oferta" i juz bedzie ok, tak?

Co za roznica.. ¯\_(ツ)_/¯
To nie są jego loty.


@Wurzel: To juz ustalilismy. ( )

Zmieni na nasza oferta i tyle. Bedzie rzetelniej?
Dzieli sie fajnymi tematami, ludzie korzystaja, oni zarabiaja.
Nic zlego w tym nie widze osobiscie.
To nie jest jego "oferta", tylko co najwyżej propozycja. Takich słów używa np. najbardziej znany portal fyl4free, mlecznepodroze, loter i to jest OK.