Wpis z mikrobloga

Wówczas ludzie widzą, że to jej piśmiennictwo to tylko agitacja.


@fryferykkompot: To sa te same ksiazki, tylko poprzestawiane - no chyba, że Papryk Bylejaki ma dokładnie taki sam zestaw albumów o niemieckiej kolei z lat 80-tych xD

Rozumiem, że ciężko wam się pogodzić z faktem, że dresiarze zazwyczaj są nieczytaci.
@hehenuanek: NIe wiem czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej. To jakaś pozostałość po mentalności komunistycznej?
Zabawne jest to, jak oni chcą aspirować do roli inteligentów - w końcu Warszawa to miasto inteligenckie, a raczej zdominowane przez różnych aspirujących.
Zabawne jest to, jak oni chcą aspirować do roli inteligentów - w końcu Warszawa to miasto inteligenckie, a raczej zdominowane przez różnych aspirujących.


@fryferykkompot: No, mnie też śmieszy Jaki udający inteligenta. Jakby małpa założyła cylinder.
@hehenuanek: Ciekawe kiedy on ostatnią książkę przeczytał i co to było. Szkoda, że porzucił dress - dobrze się w nim prezentował. A taki dres to dobry to dobry i do sejmu i na ryby i na dyskotekę i pod blok.
Mam nadzieję, że masz świadomość, zę ten drugi to Don Palantino? Bez sukcesów, bez doświadczenia - taki gładki koleżka, ślizgacz, nota bene wychowanek konserwatywnego Saryusza-Wolskiego.
@hehenuanek: Podaj mi jego sukcesy w Natolinie oraz te pomniejsze proszę?
Co to za kariera "wykładowcy" - co on osiągnął? Ma jakieś publikacje? Czy może jego wychowankowie coś opublikowali?
I jaka to kariera "urzędniczo-ekspercka" - koelżka miał wjazd i tyle? Bo z tego co wiem to jest raport NIK o błędach i opóźnieniach w cyfryzacji, za którą odpowiadał. Sukcesy ma mnie więcej takie jak Nowak...Francuski zna dośc dobrze, no ale moim
Podaj mi jego sukcesy w Natolinie


@fryferykkompot: Dostanie się na ten przykład.

Co to za kariera "wykładowcy" - co on osiągnął? Ma jakieś publikacje?


@fryferykkompot: Jako że wykładał w KSAP (obecnie im. L. Kaczyńskiego) to tak jakby miał inne zadania, niż robienie gównopublikacji, bo to nie uniwersytet tylko szkoła urzędnicza.

Czy może jego wychowankowie coś opublikowali?


@fryferykkompot: Patrz wyżej.

I jaka to kariera "urzędniczo-ekspercka" - koelżka miał wjazd i
@hehenuanek: Czyli argumrntów brak. A pytania są proste:

1. Sukcesy w Natolinie - żadne
2. Sukcesy wykładowcy - wykładał w KSAP. W Polsce jest kilkanaście tysięcy rożnych wykładowców. Wykładanie w KSAP to żaden sukces. To po prostu praca jak każda inna.
3. Sukcesy jako wykładowca - żadne. Brak jakiś spektakularnych osiągnięć jego "uczniów".
4. Kariera urzędnicza - ot polityk, który jest promowany i wygryzł innych. Sam niczego ważnego nie zrobił, nie