Wpis z mikrobloga

  • 0
@jukac
@Inveth miasto w jakim byłem w Polsce jest mniejsze niż te q którym mieszkam w uk a one jest dosyć spore. A i tak jest o wiele mniej galerii handlowych które i tak są mniejsze i mają mniejszy wybór
  • Odpowiedz
@kamilek98PL

Anglicy nie lubią galerii handlowych, tam kupuje się tradycyjnie w sklepach. Co jakiś czas im wcisną, w Londynie takowe są, ale tak to takie krzaki imitujące galerie są w innych miastach. W Polsce gdy plac jest za duży i cmentarz już jest to jebs galeria handlowa. U mnie teraz nawet na polu koło obwodnicy budują xD
  • Odpowiedz
Jasne, że w Polsce jest większy wybór. Zczynając od ilości rodzajów jogurtów, soków, napojów gazowanych, serów, wędlin, słodyczy na alkoholu kończąc. UK to tylko müller, żelki, sprite i cola (syf bez cukru), ruski standard i syfiaste piwo. Z czekoladowych cukierków tylko gówniane oklepane "celebrity". Wiele by można jeszcze wymieniać.
  • Odpowiedz
  • 1
@kamilek98PL Bo rynek nie jest tak zalany produktami z importu. W marketach nie kupisz takiej ilosci produktów importowanych. Zazwyczaj jest jakaś jedna alejka z produktami ze świata.
  • Odpowiedz
  • 2
@KlotzF23 o właśnie!

@adekad właśnie zauważyłem że dużo zróżnicowanych polskich produktów, jak się idzie na cukierki to masz całą ścianę do wyboru różne smaki a w uk tak jak kolega wyżej napisał że w sumie to tylko celebrations
  • Odpowiedz
@Pieron: oczywiście, że tak. A co w tym dziwnego? Tylko jak masz np. dwie płyty ceramiczne na krzyż w sklepie to jak mają cokolwiek sprzedawać? W Polsce wszedłem do pierwszego lepszego w małym miescie RTVeuroAGD i nie moglem uwierzyć jaki mieli wybór.
  • Odpowiedz