Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: przecież TTB się nie ślinią, do tego poza AB są to bardzo psy o bardzo lekkim chodzie, #!$%@?ło go? xD
A, już sobie przeczytałam.
@przyprawca

"psy ras obronnych, takich jak pitbule, czy amstaffy."
To rasy bojowe, ogarnij sobie różnicę w słowniczku. TTB nie nadają się do obrony, chyba że chodzi o trening IPO, ale do tego akurat predyspozycje ma wiele ras i w sumie to wciąż nie jest obrona cywilna.
przecież TTB się nie ślinią, do tego poza AB są to bardzo psy o bardzo lekkim chodzie, #!$%@?ło go? xD


@matra: przecież wiem xD ale tylu ciekawych rzeczy można z szamba na głównej wyłowić ze chyba reaktywuje #piesterminator xD ja sobiscie najbardziej lubie ten fragment o kilku tonach nacisku szczęki ()
@przyprawca jeszcze jedno, bo przeczytałam resztę wywodu - po pierwsze nie pisz proszę, że ONki z #!$%@? biodrami poruszają się z gracją. Po drugie ścisk da się zmierzyć i TTP nie są wcale w tym silniejsze niż ww. ONki - kolejny błysk w wypowiedzi. Gameness coś Ci mówi?
Większość historii jest większością opowiastek. Nawet się nie kwapisz do zastanowienia ile w tym prawdy, a już najlepsze są perełki, w których w opowieści
z szamba na głównej


@kozaqwawa: dlatego tam nie zaglądam. Mirki są jakie są, ale poziom głównej sięgnął dna już dawno temu, co zresztą widać po powyższej wypowiedzi. Kynolodzy z Koziej Wólki.
@matra: Typowe pierniczenie pobudzonego emocjonalnie domorosłego kynologa/pseudohodowcy z predylekcją do tych brzydkich i agresywnych psów. Możesz tu napisać jeszcze kolejną ścianę tekstu, podobnie jak kolega powyżej, wplatać anglojęzyczny żargon,ale niestety w konfrontacji ze statystykami twoje wszystkie argumenty zaliczają glebę. Za większość ataków odpowiadają psy właśnie TTB. Wklejam ci staty z USA, gdzie wskutek większej populacji psów jest więcej, toteż grupa jest bardziej reprezentatywna. I oszczędź sobie biedargumentów, typu:
- to zawsze
przyprawca - @matra: Typowe pierniczenie pobudzonego emocjonalnie domorosłego kynolog...

źródło: comment_oP13Y0pD9qPha3JKOHaCVBfp94QL3fsH.jpg

Pobierz
@przyprawca: o widze ze znowu na wykop trafiła ta zmanipulowana tabelka xD wiesz ze ta strona dogsbite.org jest mocno nieobiektywna i wcale się z tym nie kryje? W tych statystykach pod pojęciem "pit bulls" kryją się wszystkie rasy psów bojowych i mixy z domieszką ttb a nie konkretna rasa APBT czy AST? Z innych zródeł dane mówią ze najwiecej pogryzień ze skutkiem smiertelnym mają wolf-hybrid i husky... ale dalej wierz w
@kozaqwawa: Poszukaj sobie lepszego źródła. Jest ich mnóstwo. Moim zdaniem ty i koleżanka wyżej, jesteście w mechanizmie wyparcia. Tzn. bazujecie na różnych teoriach, opisach kynologicznych, przykładach profesjonalnie hodowanych i układanych psów, natomiast nie dostrzegacie tego, co widzi każdy i co jest wiedzą powszechną: te psy są agresywne, niebezpieczne w rękach każdego poza doświadczonym hodowcą/właścicielem i odpowiadają za lwią część pogryzień. Poza samą agresją jeszcze jedna prosta różnica. Przewaga fizyczna człowieka i
Typowe pierniczenie pobudzonego emocjonalnie domorosłego kynologa/pseudohodowcy z predylekcją do tych brzydkich i agresywnych psów.


@przyprawca: czekaj, bo brzmisz jakbyś o sobie pisał..
A więc nie dotarło nic co pisałam wyżej, gąbka już nasiąkła? Rozumiem, że faktycznie nie bywasz na żadnych spotkaniach, żeby się do tego odnieść? No jak nie odpowiadasz na to, co do Ciebie piszę to chyba nie ma sensu ta dyskusja w ogóle.

przykładach profesjonalnie hodowanych i układanych psów,
@matra:

no akurat na mojej komendzie nikt nie miał TTB


No to jak jesteś psem albo gdzieś tam z policyjnych klimatów, to już rozumiem skąd u ciebie predylekcja do dużych agresywnych ras, mentorski ton, brak kultury i opowiadanie głupot.

A więc nie dotarło nic co pisałam wyżej, gąbka już nasiąkła?


Nasiąknąć to możesz po upojnej nocy z lubym, ale pisanie głupot stanowczym tonem nie czyni ich prawdziwymi sądami, ani tym bardziej