Wpis z mikrobloga

Jest sobie w Gdańsku taki portalik - "Gdańsk Strefa Prestiżu" prowadzony przez Fundację dla Gdańska i Pomorza. Są aktywni na wykopie od kilku lat.

TLTR:


Z publikacji wnioskuję, że bardzo nie lubią obecnego prezydenta Gdańska i PO, przed wyborami się uaktywnili, uderzają gdzie się da.

4 dni temu publikują: Płażyński wygrał z Adamowiczem w sądzie - uzasadnienie... no ok.

Wczoraj około południa w tej samej sprawie zapadł odwrotny wyrok przed Sądem Apelacyjnym Adamowicz wygrał przed sądem z Płażyńskim

Ciekaw byłem czy opublikują wiadomości nieprzychylne kandydatowi PiSu.
Wczoraj - Cisza
24h po wyroku - Cisza

Ponad 34h od wyroku mijają. Cisza. Jak trzeba było w Adamowicza uderzyć to w sobotę o 10 rano była gotowa publikacja .

Tak się buduje propagandę sukcesu, publikujemy tylko wybiórcze treści przychylne naszym.

Syf gorszy od wyborczej, Wyborcza oba wydarzenia opublikowała.
Sąd oddalił wniosek Adamowicza. Płażyński wygrał proces wyborczy w Gdańsku
Adamowicz wygrał z Płażyńskim. "Kieruj się prawdą, nie kłam. Nazwisko cię do tego zobowiązuje"

Z ciekawostek:
- mają konto na wykopie https://www.wykop.pl/ludzie/andrzej-lugin/ ( radaktor, prezes zarządu fundacji )
- Kacper Płażyński – Członek Rady Fundacji - wychwalany przez
portal kandydat na prezydenta
- Kacper Płażyński – Zasiada w redakcji, ma ich legitymację prasową
- W osobnym artykule opublikowali program swojego redakcyjnego kolegi, programy innych kandydatów pominięte.
- Publikacje kolegów redakcyjnych to nie jest kampania Kacperka - nigdzie nie widzę dopisków o finansowaniu ze środków komitetu wyborczego.

#bekazpisu #dobrazmiana #gdansk #polityka #adamowicz #plazynski #kacperek
L.....m - Jest sobie w Gdańsku taki portalik - "Gdańsk Strefa Prestiżu" prowadzony pr...

źródło: comment_D3LkeQjMbN5T13ysdCplh0cWbXjIiBFa.jpg

Pobierz
  • 9
@Line-Storm: ani to ukryte, ani nieetyczne.

Że Płażyński robi coś na temat Gdańska poza kandydowaniem, biorę za plus. Że portal, którego jest współpracownikiem, robi mu kampanię wyborczą, ani mnie dziwi, ani oburza.

Na ten portal nie idzie moja kasa z podatków lokalnych. W przeciwieństwie do https://www.gdansk.pl/ miejsca, gdzie odbywa się bezustanny festiwal Budyniady przy rocznym koszcie utrzymania na poziomie 4 milionów.

było na wykopie: https://www.wykop.pl/link/4119697/ponad-4-mln-zl-rocznie-za-miejski-portal-gdanska/
@Line-Storm: Zakładaj portal i pisz, jak masz o czym i potrafisz. W odróżnieniu do ciebie ja się podpisuję swoim nazwiskiem, nie ukrywam się na pseudonimem. Nic też nie mam do ukrycia bo informacje te są ogólnodostępne. Również są to moje i współwłaściciela pieniądze i czas. Line Strom, czym ty się zajmujesz?
@su1ik: poważnie, nie masz jeszcze dość? Miasto funkcjonuje pod dyktat deweloperów, centrum zapaskudzone molochami handlowymi, o komunikację miejską można się jedynie potknąć, bo dojechać nią na czas nie sposób, co deszczyk wyciągamy kajaki i pagaje, przewały na kasie jak z tą stroną a w szkołach syf, przeładowanie i zero kasy na zajęcia powyżej lekcji (o ile wprost w ustawie nie ma, ze OP dać musi).

Czego trzeba, żeby ten wykwit demokracji
@krystal_Tri_tapik: potrzeba powaznego kontrkandydata bo obecnych jak sie poslucha to tylko boki idzie zrywac. Budyn jaki by nie byl to przynajmniej rozwoju gda nie hamuje (wiadomo, ze jest potencjal na wiecej)