Wpis z mikrobloga

#aferaspamowa #moderacja
Nie możecie od razu banować spermiarzy?
Jeśli się obawiacie wynajmijcie mnie. Będę jak Blackwater na wojnie. Zrobię to co wy nie możecie zgodnie z regulaminem.
Wykoszę ich w jeden dzień xD
Ale tak na poważnie, to zrobiłbym na waszym miejscu tak, że dałbym oficjalny komunikat, że od tej pory do na ten przykład niedzieli za każde znalezisko/wpis o spermie leci ban.
Koniec ze śmietnikiem, a spermofile się uspokoją
Z debilami się nie negocjuje.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blaskun: Pierwsze to ban i wypad z wykopu powinien należeć się Elfikowi. Sorry ale jej reakcja drugi raz rozpętała aferę a tego można było uniknąć. Jak? Wystarczyło ignorować screeny że swoimi komentarzami a sprawa pewnie po połowie dnia by ucichła tak samo jak zbożowa. Ale sorry mam wrażenie że Ani naprawdę zależy na takim czymś albo nie jest zbyt normalna.
@sylwke3100: Normalny ty jesteś? Taka sama logika jak w szkole gdy oddałeś jakiemuś farfoclowi co cię pierwszy uderzył, a nauczycielka mówi, że tak samo zawiniłeś, bo po co reagowałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blaskun: Ale przecież to były jej komentarze. Sama przyznała w oświadczeniu że to błędy młodości tak więc dlaczego za wklejenie zrzutu jej komentarza posypały się bany? I to jeszcze za naruszenie dóbr osobistych? Sorry to ona rozpętała aferę bo ona doprowadziła do bana tak jak poprzednio - bana który nie miała prawa być założony bo to były jej komentarze które tu zostawiła, jej błędy.

Po prostu nie potrafi sobie radzić z
Po prostu nie potrafi sobie radzić z emocjami


@sylwke3100: Na moje potrafi radzić sobie bardzo, bo ja na jej miejscu pojechałbym jeszcze więcej ludzi, ale ja nie jestem pracownikiem wykopu i nie zalezy mi na użytkownikach.

A czemu tak postąpiła jestem w stanie zrozumieć. Każdy po jakimś czasie ma dość.
Tym bardziej jak pisała, że debile wysyłają to do jej znajomych.
Śmieszkowanie ma jakieś granice.
@sylwke3100: Taki, że już jestem w internetach sporo czasu i wiem, że są spierdoxy zdolne do takich rzeczy byleby komuś dosrać.
A co do banów, to mógł być nacisk z góry żeby nie drażnić kretynów co i tak nic nie dało, bo #!$%@?ą nadal wykop swoją głupotą uważając to za smieszne