Wpis z mikrobloga

@kajka666: no... kazdy? Wiecznie mlody Wolosz, od socjaldemokraty do chadeka w trzech prostych krokach? Bartyla? Typ częściej nadupiony niz trzezwy a w zarzadzaniu miastem kompetentny tak samo jak mniej wiecej moj pies? Czubak? Wieczny kandydat. Panek? Janas? Toz szkoda slow na tych klientow. Kim sa te pozostale pajace?
Nie znam ciebie, ale zgaduje ze nie.bedziesz gorszym prezydentem niz którykolwiek z tych zawodowych bajerantow.
Bartyla? Typ częściej nadupiony niz trzezwy

@slapdash: Nie mam żadnej wiedzy ani spostrzeżeń na temat skłonności Pinokia do trunków- dlatego tego wątku nie ciągnę z braku argumentów.

a w zarzadzaniu miastem kompetentny tak samo jak mniej wiecej moj pies?

Pozostali- myślę że w zasadzie spełniają kryterium "bardziej kompetentni niż pies". Dlatego skłaniam się ku opcji, żeby wybrać z ich grona, niż pozostać w domu i dać wygrać temu mniej kompetentnemu od
@kajka666: Wolosz, Panek czy Czubak spelniaja? To ty chyba nie znasz mojego piesu :)
Zawodowi picerzy, wszyscy, co do jednego, tym razem faktycznie ponad partyjnymi podzialami. Zreszta, zobaczysz jak sa cenieni i przekonujacy po frekwencji. Oczy stadionem mozna mydlic ale do czasu. A.wszyscy oni mydlą, jak nie stadionem to inną bzdurą.
@slapdash: Mam odczucie, że szukasz superbohatera, który spłynie z nieba i zbawi to miasto.
Tak to nie działa, bo superbohaterowie tu nie zaglądają- mit o Herkulesie czyszczącym stajnię Augiasza, to ciągle tylko mit, do tego grecki a nie bytomski.
@kajka666: nie szukam superbohatera (choc i jest taki kandydat ktory sie promuje haslem ze jest super). Po prostu uwazam, ze kazdy z tych kandydatow jest nie warty uwagi i zaufania, niekompetentny i nastawiony jedynie na forse i dorwanie sie do koryta. A paru ktorych znam to po prostu idioci i buce z dobra bajera.
I, poza tym, ze.uwazam ze.jakikolwiek random z ulicy bylby lepszy, to nie widze nikogo kto by te