Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ustawiłem się z roksą na spotkanie na niedziele. I boję się strasznie iść. Jakie protipy macie dla mnie? Mało info podała przez telefon powiedziała że na miejscu mi poda info ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak to odebrac?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
  • Odpowiedz
@kaktus1202: XD
@AnonimoweMirkoWyznania: bait czy co, ustawianie się dopiero na niedzielę - zazwyczaj umawia się na godzinę czy dwie przed. No ale dobra, powiedzmy że nie bait. Po prostu się nie stresuj, bo to zwykła baba jak tysiąc innych, podejdź do tego od tej strony, że idziesz tam po to żeby było ci dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@kaktus1202: stary, ty naprawdę tak uważasz? Przecież teraz żeby jakas łaskawie chciała z Tobą być, to musisz wyglądać jak model i mieć hajs, a jak nie wyglądasz to musisz mieć jeszcze więcej hajsu, takie realia.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: nie powiedział bym,akurat ja z tym problemu nie mam a z ryja jestem może 5/10,a hajsu aż tak strasznie dużo nie mam więc wystarczy normalnie się zachowywać,umieć ubrać i dbać o siebie :)
  • Odpowiedz
@TestoDepot: choć by temu że 3/4 z nas nie czarujmy się musi mieć dziewczynę minimum 8/10 ?? ja takiej nie muszę mieć :) celuje w takie do których jestem w stanie podbić,i raczej mi się udaje,dziewczynę mam już ponad rok i nie narzekam,trzeba uwierzyć w siebie ;)
  • Odpowiedz