Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktowała mnie ochrona festiwalu Poland and Rock.

tl;dr
Zesrałem się przed kabinami toitoi na festiwalu Woodstock, ponieważ na całym polu z kabinami w momencie potrzeby zaparkowania stolca nie było w ogóle wolnych miejsc. Przede mną były jeszcze dwie osoby w kolejce - ich na zdjęciu nie ma, bo zdążyły pobiec do lasu.
Sytuacja: załatwiam się przed jedną z kabin, ochroniarz na mnie z ryjem, straszy bagietami, generalnie w mojej opinii zachowanie nieadekwatne do sytuacji, bo wystarczyło poprosić, żebym tak więcej nie robił.
Sytuacja tak eskalowała, że poszedłem po Owsiaka, bo ochroniarz w mojej opinii zbyt agresywnie i niekulturalnie się zachował. Owsiak przyszedł, wziął stronę ochroniarza, że dobrze zrobił, a na moją uwagę, czy nie mógł kulturalnie tego ze mną załatwić np. z uśmiechem powiedzieć:

Proszę Pana, źle Pan oddał stolec - proszę więcej tak nie stawiać, bo przeszkadza Pan


On mi odpowiedział, że mają 500 tys. Woodstockowiczów i jakby za każdym mieli
chodzić i "prosić", żeby korzystać z toalety to bla bla bla.

Czy ja mam całkowicie inne poczucie kultury i Waszym zdaniem ochroniarz rzeczywiście powinien był mi narobić takiego wstydu przy ludziach? (,)

#pdk #biedronka #woodstock #polandrock #pytanie #pytaniedoeksperta #kultura
Pobierz
źródło: comment_g7PKibBEg8foudJbnQygTr9gSic7WFnq.jpg
  • 9