Wpis z mikrobloga

Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta na wykopie. Normalny człowiek powie jak koleś na tym screenie, że to kwestia okularów i innych mało istotnych rzeczy dla których Statham jest atrakcyjniejszy niż Jaceniuk. Ja po roku na wykopie umiem wymienić incelskie parametry metryczne twarzy Stathama kwalifikujące go jako chada mimo norwooda poziom 5 :O

Kto mi odda moje poprzednie ja jako przeciętnego różowego paska, któremu się podoba facet, bo ma w sobie "to coś"?
WielkiNos - Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta...

źródło: temp_file4986045940826329693

Pobierz
  • 72
@WielkiNos: ej, mam to samo. wykop zniszczył mój sposób patrzenia na ludzi, kiedyś w ogóle nie miałam pojęcia co to są hunter/pray eyes, norwood etc., a teraz jak patrzę na czyjąś fotkę, to widzę te wszystkie rzeczy, których kiedyś w ogóle bym nie analizowała, a to wcale nie jest dobre ;/ chciałabym wrócić do czasów, gdy nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak blackpill/redpill czy inne ideologie przegrywów, to ryje głowę
@larine: nie wiem co to norwood. hunter eyes na zywo widzę jak, ktos sępi fajka albo na reklamach kosmetykow. To fakt modele sa pokazani żeby na takiego na chada wygladac, ale wygladaja to nienaturalnie.

Zastanowilabym sie raczej komu na tym zalezy, zeby wkrecic facetów w konsumpcje rzeczy ktorych nie potrzebuja zeby dobrze wygladac.

Wykop powinien zadzialac jak, szczepionka na te wszystkie toksyczne tresci
@rad_kop

wyjaśnia skąd zaniżone samooceny u Julek


to jest w dużej mierze kwestia wychowania i wzorców w domu. Wymagających, wiecznie niezadowolonych matek, które uczą córek antagonizacji z innymi kobietami i postrzegania ich jako konkurencję. I które nierzadko zazdroszczą córkom urody i zainteresowania, jednocześnie tłumacząc im, że "wygląd nie ma znaczenia", ale z jakiegoś powodu bez przerwy robiąc na jego temat uszczypliwe uwagi. Jeśli matka w kluczowych momentach kształtowania się ciebie jako człowieka
@rad_kop @celebert eksperty xD nie ma żadnej maski, tylko lekki podkład, odrobinę różu, lekko zaznaczone brwi – i to działa na korzyść, cerę widać, że ma młodą, nawilżoną i zadbaną, a te dwa wypryski na brodzie i widoczna fsktura skóry tylko dodają jej naturalności. Doklejone rzęsy i zamalowany pomadką łuk kupidyna tylko ją oszpecają, więc gdyby to zmyła wyglądałaby lepiej. Usta umiejętnie i delikatnie wypełnione lub naturalnie pełne.