Wpis z mikrobloga

Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta na wykopie. Normalny człowiek powie jak koleś na tym screenie, że to kwestia okularów i innych mało istotnych rzeczy dla których Statham jest atrakcyjniejszy niż Jaceniuk. Ja po roku na wykopie umiem wymienić incelskie parametry metryczne twarzy Stathama kwalifikujące go jako chada mimo norwooda poziom 5 :O

Kto mi odda moje poprzednie ja jako przeciętnego różowego paska, któremu się podoba facet, bo ma w sobie "to coś"?
WielkiNos - Już nigdy nie będę tą sama beztroską osobą co kiedyś jak nie miałam konta...

źródło: temp_file4986045940826329693

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Bover nie no, juz lecę na zewnatrz zeby robic dokladne statystyki bo wykopek ma inne zdanie na temat urody jakies randomowej kobiety w internecie xD

Tobie sie ona podoba, dla innych jest przecietna, no i z czym masz problem?
  • Odpowiedz
co? Jak ona śliczna jest jak od skvrwysyna.


@rad_kop: dla Ciebie, to po prostu zwykła Julka trochę powyżej przeciętnej. Poza tym trzeba brać pod uwagę to że na zdjęciach baby wychodzą dużo lepiej niż w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@stannis: nie mam problemu, po prostu tłumaczę: dla żadnego normalnego heteroseksualnego mężczyzny ta laska nie jest "przeciętna". Internet młodym ludziom strasznie porył dekle i to chyba powinno się leczyć u seksuologa.
  • Odpowiedz
@stannis

30-40% jest ładniejszych, co odpowiadałoby temu, ze ona jest z 6/10


Ty myślisz, że 3, 5, 8 itd. mają równy udział w ogólnej populacji? xD Skoro jest 6/10 to zawiera się w top ~15% ludzi, a nie 40.

Preferencje możesz mieć dowolne i to mogłaby być dla cirbie nawet trója, co nie oznacza, że tak wygląda statystycznie średnia dziewczyna.
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe a ty za to masz dokladne obliczenia i statystyki jaki % kobiet ocenianych przez facetow jaki ma udzial w ogolnej populacji xD

Tobie ta dziewczyna podoba sie, bo masz gust taki jaki masz, dla innych (wychodzi na to, ze wiekszosci) jest przecietna i nie wiem po cholere probujesz tutaj dorabiac do tego jakis glebszy sens.
  • Odpowiedz
ta julka to według wytycznych r/truerateme okolica 6,5/10 xD


@drobne_na_taryfe: ale że za nisko czy za wysoko? Zgodnie z poniższym, czy ona dla Ciebie jest w top 10%? W mój gust totalnie nie trafia, a na pewno nie jestem bardzo krytyczny do atrakcyjności kobiet.

Skoro jest 6/10 to zawiera się w top ~15% ludzi, a nie 40.


@drobne_na_taryfe: hmm, nawet jeśli mówimy o rozkładzie Gausa, średnia wyniesie 5,5, zatem 6/10
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: kobieta 7.5/10 przypada na 160 kobiet :D
Trochę powaleni Ci goście z tego trurateme. Aczkolwiek nawet patrząc na te twarze co wstawiłaś, dla mnie tamta blondynka to 5 - 5,5/10, nie oceniam każdego elementu twarzy osobno, ale nie wpada po prostu w mój gust.
Wziąłem jakieś przypadkowe zdjęcie z google, gdzie jest 20 dziewczyn i 7 z nich oceniłbym jako bardziej atrakcyjne niż blondyna, czyli właśnie około 5,5
NieBendePrasowac - @drobnenataryfe: kobieta 7.5/10 przypada na 160 kobiet :D 
Trochę ...

źródło: 2018-2019_klasowe_1a

Pobierz
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe z tym masz racje, popelnilem blad nie uwzgledniajac rozkladu normalnego i rzeczywiscie jesli ona jest 6 to nie moze byc 30% bardziej atrakcyjnych od niej.

Niestety to nadal pokazuje, ze nie rozumiesz tej skali ocen - czepiasz sie, ze ona zostala jakos dziwnie oceniona, a tymczasem ona jest w top 15%, a to dobry wynik.
  • Odpowiedz