Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kwiro: ja bym nawet nie patrzył tylko przypi3rdolił. Raz byłem w skelpie budowlanym i był ojciec z córką, jedna miała z 14 lat i była ubrana jak dziwka, druga w takim wieku że trzmał ją na rekach.
Ta 14 latka - koszulka taka że jest tylko za cycki i do tego szorty zaciągnietę tak, że jej wychodziły całe pośladki.
nie wiem co rozumiesz przez „dwójkę”, ale to na picrelu to nie są małe piersi. Rzekłbym wręcz że trochę ponadprzeciętne.


@Willy666: Skoro już tak analizujemy, to owszem - też uważam, że są całkiem apetyczne, ale wydaje mi się że to jest rozmiar "2", który wygląda na znacznie większy z powodu stanika i przyjętej postawy do zdjęcia. Ot i tyle.
@oskar-wojciech: bo mam do tego prawo, równie dobrze ludzie niech chodzą goli po ulicach i jaki ch0j mnie to obchodzi. Najlepiej zezwalać na wszystko, mieć wszystko w dupie bo przecież cywilizowana europa trzeba być tolerancyjnym na wszystko a w 2020 roku dzieci będą popi3rdalały po mieście z nadrukowanym hitlerem na koszulce z tekstem Hail Kitty. Ale przecież, ch0ja mnie ma to obchodzić mam być tolerancyjny i oglądać tą patologię .