Wpis z mikrobloga

Z jakich bankomatów polecacie wypłacać we #lwow za pomocą #revolut? Ponoć cześć dolicza prowizję. I polecacie jakąś ofertę kart prepaid? Na 7 dni przypadło by się odrobinę internetów ( ͡º ͜ʖ͡º) gdyby jakieś minuty do Polski były to też spoko ;)
#lwowfaq #ukraina
  • 11
@szczebrzeszyn09: Generalnie planuje zabrać gotówkę, ale zabezpieczam się na wszelki wypadek ;)
@ptasiek2: ok, będą przejawiać zachowania patryiotyzmu konsumenckiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Nemrod: Kurde przeglądam oferty i nielimitowany internet za 30 zł. Lepiej mają jak u nas ;]
Gdybyście mieli jakieś inne pro tipy to chętnie też poczytam :)
@Brant Bankomat Privat24 dolicza 10UAH prowizji a Raiffeisen AVAL aż 50UAH a tak reszta za free. No ale bankomat pyta czy chcesz wypłacić z prowizja i też ją pokazuje. Choć wszędzie da się zapłacić kartą to pustej gotówki nie ma sensu nosić.
Wyplacalem w tych powyżej i dodatkowo w KredoBank, Lviv Bank, UkrBudInvest, Oschbank i było za free. Testowałem sobie i ładnie działa.
@Nemrod Mam Vodafone za 65 UAH + doładowanie za 50 UAH i miałem 4GB netu i 30min do Polski za free ;)
Każde następne 20min właśnie 20UAH i samo sobie pobiera z konta.
Zajebista rzeczą w Ukraińskich sieciach jest to że jest cholernie tani Roaming z Azji czy USA czego nie ma w Polskich kartach.