Wpis z mikrobloga

@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: jak dla mnie legitne, starosta na 1 roku zostaje ten kto sie zglosi wiec wcale nie musi byc ogarniety osoba nigdy nie pisala nic wiecej w zyciu niz wiadomosci na fb to styl taki sam tym bardziej ze dostac sie na gownouczelnie w gownomiescie to kazden jeden glupi moze to i 'poziom' za wysoki nie musi byc
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: No jest #!$%@? napisane, ale wiadomo o co chodzi, można się zgodzić, albo i nie. Jak na moje to #!$%@?ą grupą społeczną jest ta cała profesura ąę z kijem w dupie. Student ma się produkować grzecznościowymi formułkami, przed wysłaniem pięć razy sprawdzić to co napisał, a to co taki profesorek potrafi odpisać to jest dopiero dramat. Tylko, że tego w neta nikt nie wstawi.
Zaraz, zaraz - czy tutaj studenci filologii angielskiej proszą wykładowcę w nieskładnie i niepoprawnie napisanym mailu o listę czasowników nieregularnych? Przecież tego się w podstawówce uczy. Do tego, biorąc pod uwagę popularność angielskiego jako języka obcego, w internecie są tony takich list. Ja bym takich od razu uwalał i wywalał ze studiów, szkoda na nich pieniędzy.


@ms93: FILOLOGIA ANGIELSKA XDDDD