Wpis z mikrobloga

@rolf_ed: Serio myślisz że ludzie kupują PPV żeby pokazać że są bogaci? Nie, ludzie porostu pokazują że nie są #!$%@? złodziejami którym szkoda 19zł.
  • Odpowiedz
@NERP: weź przejrzyj tag XD ktoś wstawia że kupił gale w 90% wspomni coś o biedakach xD a nawet jak nie wspomni to i tak musiał się pochwalić na tagu XDD
  • Odpowiedz
@rolf_ed: Chwalą się że nie są złodziejami. A czym więcej osób zobaczy że nie wszyscy są cebulami/złodziejami które czekają na nielegalne retransmisje - to sami kupią.
  • Odpowiedz
@rolf_ed: Oczywiście że nie jest. Ale tag #famemma jest zasypany wyśmiewaniem się z osób które kupiły PPV że są frajerami bo przecież będzie można obejrzeć za darmo. No spoko, pewnie będzie można, ale wtedy jesteś złodziejem. Zakup PPV to podziękowanie za zorganizowanie gali.
  • Odpowiedz
Ale tag #famemma jest zasypany wyśmiewaniem się z osób które kupiły PPV że są frajerami bo przecież będzie można obejrzeć za darmo.


@NERP: bzdura. Tag to 50% osób chwaląca się że są "bogaci" ponieważ kupili ppv (xD), a drugie 50% to śmianie się że internetowa ws będzie restream i #!$%@?ć bombela
  • Odpowiedz
@rolf_ed: Skoro uważasz że rachunek na 19zł to chwalenie się "bogactwem" - to serio musi być u ciebie ciężko.
Zakup PPV to skromne podziękowanie za organizację gali i pokazanie że nie jest się złodziejem który sam od siebie nic nie da, a tylko wymaga. Skoro ktoś chce oglądać walki to niech się przyłoży i zapłaci za ich oglądanie.
  • Odpowiedz
Skoro uważasz że rachunek na 19zł to chwalenie się "bogactwem" - to serio musi być u ciebie ciężko.


@NERP: ty jesteś niepełnosprawny czy jak? Chodzi tu o to że gdy ktoś się chwali tym rachuneczkiem za 19zł to wydźwięk jest taki jak na screenie a nie chce mi się szukać więcej przykładów.

Zakup PPV to skromne podziękowanie za organizację gali i pokazanie że nie jest się złodziejem


@NERP: wojtek czy
rolf_ed - > Skoro uważasz że rachunek na 19zł to chwalenie się "bogactwem" - to serio...

źródło: comment_s1L3y6dOmoUABsviUezOkO35arRnMS0G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rolf_ed: To że ktoś się rzuca do innych że są biedakami - tego nie pochwalam. Rozumiem też że nie wszyscy mogą kupić PPV. Ale nie każda publikacja ma taki wydźwięk, w porównaniu załączyłeś akurat mój rachunek. Publikacja miała na celu zachęcić innych do kupna jeśli się zastanawiają.
Zapłaciłem za dostęp bo uważam za WG, Bombel oraz masa innych osób zaangażowanych w organizacje, wykonała ogrom pracy, żeby dostarczyć nam trochę rozrywki.
Wiec
  • Odpowiedz
w porównaniu załączyłeś akurat mój rachunek.


@NERP: i dlatego tak się o to bulwersujesz? XD akurat ty miałeś dobrze wycięte więc wziąłem twoje xD

Zapłaciłem za dostęp bo uważam za WG, Bombel oraz masa innych osób zaangażowanych w organizacje, wykonała ogrom pracy, żeby dostarczyć nam trochę rozrywki.

Wiec zakup PPV jest podziękowaniem/zapłata za ich prace. Oglądanie retransmisji nie rożni się niczym od korzystania z nielegalnego oprogramowania. To i to jest kradzieżą.
  • Odpowiedz