Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki trza mi pomocy w znalezieniu czegoś. Konkretnie będzie to kalendarz na rok 2019. Już tłumaczę co i jak.
Niebieski pochwalił się, że zamówił kalendarz na rok 2019, gdzie pieniądze za zakup zostaną przekazane na promowanie idei korytarza życia. Cel szczytny, nie ukrywam. Wchodzę w linka i ofc kalendarz jest z babami. Nic do tego nie mam oczywiście, ale to nie pierwszy kalendarz z gołymi babami. I tu przechodzimy do sedna sprawy. Potrzebuje kalendarza z seksownymi facetami (ale jednak niech będą w majteczkach), najlepiej niech pieniądze ze sprzedaży będą przekazane na jakiś dobry cel i żeby nie było problemów z transportem itp. (niech będzie to jednak polska akcja). Chcę patrzeć jak świat płonie i jaką on zrobi minę jak powieszę ów kalendarz dokładnie obok jego z seksownymi kobietami. Może ktoś coś ma lub wie?
Niech mnie teraz panowie hejtują :D
A może wykop skomponuje taki kalendarz xD ( ͡º ͜ʖ͡º)

#logikarozowychpaskow #zemsta
  • 8
@general-lufa: wiem, wiem :D Tylko potrzebuje do tego charytatywnej otoczki jaką on ma.
- Kochanie, patrz jaki kalendarz kupiłem
- No spoko, tylko czemu znowu z gołymi babami. Nie możesz kupić sobie jakiegoś normalnego ze słodkimi zwierzaczkami?
- Ale zobacz, tutaj pieniądze ze sprzedaży idą na szczytny cel. Wcale nie kupiłem go dla tych pań na nim, poza tym tutaj są ubrane.
- A jak ja sobie kupie kalendarz z facetami