Wpis z mikrobloga

Nasz koleżka @cyberpunkbtc chyba naprawdę jest agentem KNF. :-) Jeśli dobrze rozumiem to jest w kryptowalutach nie dla kasy czy technologii. On jest by nas wszystkich chronić od tego zła jakie powodują shitcoiny. Cyber chce ratować nasze pieniądze bo kim będziemy kiedy bańka pęknie? (właściwie to pękła a on ostrzegał) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #kryptoheheszki
Pobierz Emperor616 - Nasz koleżka @cyberpunkbtc chyba naprawdę jest agentem KNF. :-) Jeśli do...
źródło: comment_XXgOvd4ep5mGNORjEYK0Anj9jsOPruUi.jpg
  • 34
@Amelcio: O ile dobrze pamiętam to jego mentor i burmistrz (wiadomo o kim mówię) mówił w okolicach ath Bitcoina że taniej nie będzie ale teraz nagle się martwią we dwóch bo ludzie potracili pieniądze przez altcoiny ale to, że w Bitcoinie też utopili m. in. przez nich to się nie liczy bo Bitcoin to co innego. Dla mnie są tak samo winni a robią z siebie wybawicieli kryptowalut. Sekta i tyle.
Efektów działań tych idiotów nie widać na co dzień, ale naprawdę masa ludzi sobie zrujnowała życia...

Ciekawe ilu nawet się targnęło na życie?

Z pewnością byli tacy jeśli kupowali w grudniu/styczniu Bitcoina i targneli się na swoje życie bo jakiś naganiacz z drugim twierdzili, że to rewolucja i taniej nie będzie...
@Emperor616: Widzisz prymitywie. Nadal to samo, nic nie dociera do ciebie. Jesteś moralnym dnem...
Pawlo nigdy w okolicach bańki nie pisał że taniej nie będzie, to mity powtarzany przez twich poprzedników od dawna. To chwila cofnąć się wna grudzień i przejrzeć jego wpisy. Pokaż mi coś takiego.

Jesteśżałosnym prymitywem, nie było cię tu i gówno wiesz, ale na tagu jest masa ludzi którzy doskonale wiedzą że od zawsze ostrzegałem przed waszymi
@Emperor616: cyber to maszyna wysłana z przyszłości żeby zlikwidować Vitalika zanim stworzy ETH ale jego konstruktorzy (załadowani po same jaja w btc) jebneli się o kilka lat ustawiając wehikuł czasu i teraz cyber przeszedł w tryb awaryjny, wypisuje brednie po internetach i zniechęca do ETH I innych altów i nagrania na btc żeby ratować pełne bagi bitka jego konstruktorów... Nie dajcie się zwiesc, jego układ nerwowy jest zerojedynkowy
Pawlo nigdy w okolicach bańki nie pisał że taniej nie będzie, to mity powtarzany przez twich poprzedników od dawna

nie chce mi się szukać jego wypowiedzi wprost (nie mam na to czasu) ale chyba jednak tak mówil i to było poruszane wiele razy.
https://www.wykop.pl/wpis/30204059/pamietamy-%CF%83-%CA%96%CF%83-pawlo74-to-juz-projekcje-amelcio/#comment-107236431
@cyberpunkbtc
prawda jest taka że jesteście najwiekszymi naganiaczami na tagu a martwicie się ze ludzie potracili pieniadze przecież to wygląda komicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°
dlatego naganiacie na swoje myśląc że dzieki temu ruszycie ceną nawet jakiegoś małego shita

Pokaż mi jeden wpis w którym naganiałem na cokolwiek. Wy za to cały czas naganiacie. No i to, że takim gadaniem wpływacie na ludzkie życia a robisz gównowpis jak Ci szkoda ludzi. Ogarnij się.
@cyberpunkbtc:
@Emperor616: Ty nie naganiasz ale jesteś jednym z wielu upierdliwych wrzodów, które wiecznie się #!$%@?ą do nas i BTC.
Ja nikogo nigdy nie zachęcałem do BTC. Jedynie osoby które weszły na tagi #kryptowaluty z chęcią inwestycji. Wtedy radziłem im nie ruszać nie wchodzić w scamy tylko w BTC. To wszystko.
Nikt nie jest przezemnie stratny. Nawet pisąłem ludziom przed bvańką żeby shodlowali sobie na kilka lat i odrazu zrozumieli że spadki
Nawet pisąłem ludziom przed bvańką żeby shodlowali sobie na kilka lat i odrazu zrozumieli że spadki na pewno będą po drodze. Ważne żeby trzymali kilka lat i najleiej po halvingu wyciągali.

Twój problem polega na tym, że bierzesz za pewne to, że Bitcoin bedzie zawsze rósł w okolicach halvingów. Też w to wierzę ale wiem, że to jest wszystko takie nie przewidywalne, że wcale tak być nie musi. No ale jeśli dla
@Emperor616: Kredytu na pewno nie wezmę. Jeżeli się mylę, jeżeli coś się wydarzy, nie wiem np. jakiś poważny bug w btc to nic na tym nie stracę. Średnią zakupu mam nadal bardzo niską. I nie ma szans żebym był w plecy. Jednak z kredytem i jakimś problemem po drodze mogę być mocno na minusie. Mam rodzinę i za kogoś odpowiadam. Nie jest źle, co najwyżej może być lepiej... Jednak przy kolejym