Wpis z mikrobloga

Nasz koleżka @cyberpunkbtc chyba naprawdę jest agentem KNF. :-) Jeśli dobrze rozumiem to jest w kryptowalutach nie dla kasy czy technologii. On jest by nas wszystkich chronić od tego zła jakie powodują shitcoiny. Cyber chce ratować nasze pieniądze bo kim będziemy kiedy bańka pęknie? (właściwie to pękła a on ostrzegał) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #kryptoheheszki
Emperor616 - Nasz koleżka @cyberpunkbtc chyba naprawdę jest agentem KNF. :-) Jeśli do...

źródło: comment_XXgOvd4ep5mGNORjEYK0Anj9jsOPruUi.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Emperor616: Lata temu identycznie się śmiali i gadali tacy jak ty z ironicznymi uśmieszkami. Dziś sobie to przypominają i dupę im skręca... I tak jest od 9 lat
Mam cię w dupie leszczu. Po kolejnej bańce i tak cię tu nie będzie. Jak dziesiątek twoich poprzedników tu nie ma, jak i nie ma nawet shiciarzy z tych tagów którzy pyskowali w grudniu a ich portfele się wyzerowały tak jak mówiłem...
cyberpunkbtc - @Emperor616: Lata temu identycznie się śmiali i gadali tacy jak ty z i...
  • Odpowiedz
Ciekawe co by było gdybyś się pomylił... Ja sam uważam podobnie ale wiem, że to tylko przypuszczenie więc nikomu nie doradzam


@Emperor616: Ile razy mozna powtarzać? Gdzie naganiam? Jedyne osoby którym mówię żeby inwestowali w BTC to osoby które chcą wejść w jakieś krypto. Nie mam celu w naganianiu. Przez ten scam BTC ucierpi bo wszystko jest razem w jednym worku pod nazwą kryptowaluty. BTC zamiast wejść do mainstreamu, jest otoczony
  • Odpowiedz