Wpis z mikrobloga

dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa typy:

- te które miały więcej niż 80 iq i stosując się do instrukcji potrafiły połączyć się z prywatnym serwerem wowa
- no i na te upośledzone grające w tibie, metina czy inne gówno

szczerze współczuję wszystkim którzy byli zmuszenie marnować czas po szkole grając w jakąś #!$%@? tibie xd albo metina
wow>wszystko>kupa>tibia/metin

#takaprawda #mmorpg #gry #wow #worldofwarcraft #metin #tibia
P.....a - dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa ty...

źródło: comment_DeRrFKUjRamHrCIHt0IsWT3CfN2pjffy.jpg

Pobierz
  • 129
te które miały więcej niż 80 iq i stosując się do instrukcji potrafiły połączyć się z prywatnym serwerem wowa


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: no #!$%@? rzeczywiscie trzeba miec ponadrzecietna inteligencje zeby grac na serwerach bez ludzi w gre w ktora opiera sie w duzej mierze na kooperacji xD
poza tym na tych prywatnych serwerach czesto nie dzialalo w #!$%@? rzeczy bo stawiali je idioci xD ale dalej sobie wmawiaj ze byles taki madry, prawda
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa I na te, które grały w ultime online, bo wow I inne gówno jej do pięt nie dorasta. Pamiętam, że żeby dostać konto na pl prywatnym serwerze RPG, trzeba było pisać podanie opisujące postać, którą chcesz stworzyć. I trzeba było używać różnych trudnych słów ze średniowiecza
@Asterling: no zupełnie niczym, gra stworzyła gatunek mmo w obecnym wydaniu, gra w którą grało 10 mln osób no niczym się nie wyróżniało. Przecież pomysły które spopularyzował wow to teraz są podstawą gier: instancje, podział na tanków hili i depesów itd. Dodatkowo gra porządnie wykonana, ze świetnym klimatem.


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Chyba jak masz 15 lat to tak myslisz. To wszystko bylo na dlugo przed WoWem.
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: ahhhh... Wowik. Parę lat poszlo na privach. Potem przez rok grałam na globie. Teraz ni #!$%@? nie wrócę na priva bo mnie bugi wkurzają, a sytuacja finansowa na razie zakazuje mi kupienia bfa i abonamentu :p

Chyba, że ktoś może polecić mi jakiś mega super fajny serwer. Ale nie wotlk bo on zrobił się już dla m ie troche nudny :p
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa jak mając 12 lat nie ogarniales angielskiego to właśnie takie MMO jak wow były dla ciebie xD. Prawdziwe NADmmo to było RuneScape i nawet z tym nie handlujcie. Najbardziej rozbudowana fabula i questy jak na tamte czasy. W dodatku nie było jakiegoś biedackiego podziału na klasy tylko można swoją postać rozwijać w każdym kierunku jednocześnie co tworzyło najlepszy klimat PvP. Nie było nigdy i nie będzie lepszego MMO niż RS.

/Zamykam
2cool2beAgod - @PedalskiWlamywaczDwa jak mając 12 lat nie ogarniales angielskiego to ...

źródło: comment_n3AVfhoMs2m7jENnOUjEDjdyxXtH3vcl.jpg

Pobierz