Wpis z mikrobloga

Dostałem od kumpla po studiach konto do ligi legend bo ten zrezygnował z gry, a ja miałem swoje na Wescie, a chciałem pograć z innym kumplem od czasu do czasu aramki. Minęło sporo czasu, kupiłem tam skiny do postaci które lubiłem, zmieniłem nazwę na coś bardziej pasującego do mnie i ... Nie grałem 2 tygodnie, po tym czasie chciałem znów pograć jak zawsze aramki z kumplem. Okazuje się, że konto jest permanentnie zbanowane za używanie skryptów. Zacząłem się odwoływać, hurr durr jak to tak, przecież nigdy nie oszukiwałem w grach online. Okazało się, że tydzień temu ktoś inny grał z 6 gier na moim koncie. Najwyraźniej używał jakiegoś gówna czy do gry czy do skinów, sam już nie wiem. Hasła nie zmieniałem ze względu na to, że kumplowi ufam i mieszkaliśmy w jednym pokoju przez prawie 4 lata i pomyślałem, że jak zechce zagrać po czasie to nie mam nic przeciwko, pewnie by mnie uprzedził. Próbuje się z nim skontaktować ale nie odbiera telefonów. Może ktoś inny jeszcze miał dane do konta. Odwołanie nic mi nie da, czuje się oszukany na parę stówek, #!$%@? i smutny bo ufam człowiekowi.

#zalesie #gownowpis #lol #najgorzej #logikaniebieskichpaskow
  • 1
  • Odpowiedz