Wpis z mikrobloga

#mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Jakoś dawno niczego tutaj nie wrzucałam ze swojego chińskiego badziewia. ;p

Kurtka zimowa
Zamawiałam ją w październiku 2017, doszła jakoś po miesiącu, więc służyła mi cały sezon.
W związku z tym, że kupowałam ją rok temu niestety mój link jest już nieaktualny, a sklepu nie ma. Ja płaciłam wtedy 25.47$.
Tutaj znalazłam tę samą kurtkę za 26.62$:
http://bit.ly/plaszcz_zimowy

ZIMOWA KURTKA W KTÓREJ NIE CZUJESZ SIĘ JAK LUDZIK MICHELIN.

Trzeba zacząć od rozmiaru, który jest typowo chiński. Ja kurtki, w zależności od sklepu, kupuję w rozmiarze S lub M, bo potrzebuję luzu na swetry. Tutaj wzięłam rozmiar L i jest ok. Rozmiar M mógłby być ciut za ciasny na moje grubaśne swetry, bo zimą chodzę jak cebula, w milionie warstw.

Wymiary z aukcji / wymiary realne
Ramiona: 39 cm / 37 cm
Biust: 92 cm / 90 cm
Długość: 75 cm / 73 cm
Rękawy: 62 cm / 60 cm

Ja mam 168 cm wzrostu.

Moimi jedynym zastrzeżeniem jest suwak, ale pewnie dostałam felerny model, który chodzi dość ciężko i zdarza mu się rozdwajać, będę go wymieniała w tym roku, bo oprócz tego kurtka jest dla mnie absolutnie genialna.
Pomimo jej grubości, nie czuję się w niej jak ludzik Michelina, co mam w chyba wszystkich zimowych kurtkach. xD Jest ciepła, dobrze się układa, a kaptur to jest mój abstolutny hit. Jest mega głęboki i to sztuczne futro jest mega miękkie i obfite.
Rękawy mają ściągacze, ale od spodu:

Wypełniona jest pewnie jakąś watoliną – przez cały sezon nie spadła mi w dół, ramiona nie są „gołe”. Od wewnątrz jest poliestrowa podszewka.

Kaptur o którym wyżej wspominałam, nie jest odczepiany, ale futro można sobie przyczepić lub odczepić. Trzyma się dobrze, nie pamiętam, żeby mi się rozpinało.

Słowem podsumowania: nie pamiętam kiedy miałam jakąś kurtkę zimową, którą faktycznie lubiłam nosić i czułam się w niej dobrze, a ta taka jest. Zresztą gdyby tak nie było to nie bawiłabym się w wymienianie suwaka tylko poszukałabym sobie innego modelu.

biuna - #mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Jakoś daw...

źródło: comment_qS1YQkhAiwSobig3sTSybT64zGlhvVdo.jpg

Pobierz
  • 8