Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 21/100 #nadetoxie od zielska

Piękna pogoda była w Warszawie, miesiąc temu na pewno kupiłbym dwa giety i poszedlbym tripowac, tak jak to zwykle robiłem.
Tymczasem dziś od rana popracowałem, bo miałem na to ochotę. I czuję, że nadchodzi intensywny czas, bardzo dużo rzeczy się dzieje od chwili przejścia na detoks. Pod koniec challengu jestem pewien, że bede w innym miejscu. Nie wiem gdzie dokładnie, czy to będzie succes story czy wręcz przeciwnie. No Firma może mi się zawalic, jezeli nie podejmę mądrych decyzji... Gdybym nie jaral, wiele rzeczy dostrzegłbym wcześniej i zawczasu zareagowalbym. Ale cóż, tego już nie cofne, mogę teraz tylko iść naprzód. Także trzymajcie kciuki, nie mogę się złamać, non stop pełne obroty i tylko przemyślane, odpowiedzialne działanie.

#challenge #wykopjointclub #narkotykiniezawszespoko #motywacja
  • 3
  • Odpowiedz
Jesli moge wiedziec to jak wkreciles sie w zielone w tak mocny nalog, czy uwazasz ze jakbys np palil raz na 2 tyg to mialoby to tez taki zly i demotywujacy wplyw?
  • Odpowiedz
  • 2
@Chorziii wkrecilem sie, bo nie radzilem sobie z myślami. Jeżeli chodzi o druga rzecz to Zaczyna się od palenia raz na miesiąc, potem konczysz na pizganiu codznnie, zawalajac wszystko. Nie ma opcji uważam, aby osoba uzalezniona powiedziała sobie 'ok to teraz bede palil raz na 2 tyg'.
  • Odpowiedz